Autopůjčovna Pontevedra

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Pontevedra

Najděte levné autopůjčovny v Pontevedra vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Pontevedra. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Pontevedra

Autopůjčovna Pontevedra

Půjčovna aut Pontevedra

Pontevedra (také psaný Ponte Vedra) je hlavním městem severozápadní španělské provincii Pontevedra v Galicii, a je město s asi 80.000 obyvateli (2011). Vzdálenost na jih až k hranici s Portugalskem, je jen pár kilometrů.

Pontevedra historie sahá až do římských dob, město rostlo v vážný, dokud jeden z nejdůležitějších v Galicii obchodních center v průběhu 1100s – a měl jeho rozkvět v pozdním středověku – před dramatický pokles začal.Město bylo nejprve probudil k životu, když železnice přišla v roce 1800 – a první část postoje 1900s zachycen Pontevedra v Galicii jako hlavní kulturní a hospodářské centrum. Nový recese pokračovala do období Franco, především proto, že došlo k významnému Faranco námitek jak v Pontevedra a zbytek Galicie. Po dobu Franco, nicméně, město vzkvétalo znovu.

Pontevedra má několik historických památek nabízí – včetně starý římský most „Ponte de Burgo,“ který dal své jméno do města (Ponte Vetera, „starý most“). To překračuje řeku Lerez, který prochází městem.

Staré centrum Pontevedra je soustředěna kolem hlavního náměstí „Plaza Ferreria“. Zde najdete také speciální fontánu a konvent „San Francisco“. Kašna byla důležitá zastávka v minulosti pro poutníky procházející. Také výjimečně krásný renesanční bazilika „Santa Maria“, musí být uvedeno. Fasáda je zdobena stříbrnými deskami forsirede.

Milovníci umění by měla mít čas na návštěvu Zemské muzeum. To zahrnuje pět budov a cennou sbírku keltských pracovníka zlata, sbírku obrazů a oranžové sbírku.

Nejbližší letiště je Vigo Airport, který se nachází cca. 23 km jižně od Pontevedra.

Menu