Autopůjčovna Estepona

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Estepona

Najděte levné autopůjčovny v Estepona vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Estepona. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Estepona

Autopůjčovna Estepona

Půjčovna aut Estepona

Koupání a resort se nachází v Estepona jižním Španělsku na pobřeží Costa del Sol „Costa del Sol“.Město se nachází v krásné lokalitě na pobřeží Středozemního moře, a má asi 65.000 obyvatel (2011). V turistické sezóně populace se výrazně zvýší. Estepona část Málaga provincie a nachází se v regionu Andalusie.

Město je známé pro své pozvání pláže, a má 21 km pobřeží. Dvě nejslavnější pláže ve městě Estepona jsou „Rada“ (ve středu) a „Cristo Beach“. Estepona je také známý pro jeho středomořské klima s mírnými teplotami po celý rok, a město je reklama s 325 slunečných dní v roce.

Většina turistů míří právě do Estepona pro relaxaci opalování, plavání a beachcombing. Kromě toho jsou zde výborné možnosti pro vodní sporty zde.

Jiné turistické atrakce ve městě patří Staré Město – což je poměrně dobře zachovalé, Los Remedious kostel z období kolem roku 1700, věž s hodinami „Torre del Reloj“ z 1400 je a hradu „Castillo San Luis“ z roku 1500. Estepona má také archeologické muzeum, Historické muzeum, národopisná muzea a tyrefektermuseum umístěn na „Plaza de Toros“ – městské býčí arény.

Cestující, kteří cestují do Estepona s dětmi by měli navštívit africké zvířecí park „Selwo Safari Park“.

V Estepona několik velkých golfových hřišť, různé lázeňské a termální lázně, mnoho tapas barů a restaurací a dobré nákupní – s malými místních obchodů a stánků, které nabízejí textil a kožené zboží.

Pokud se budete řídit 30 min. od města, můžete navštívit Puerto Banos, kde najdete velké množství exkluzivních značkových obchodů, jako jsou Armani a Versace.

Nejbližší letiště je Gibraltar Airport se nachází 47 km jihozápadně od Estepona. Další možností je Málaga Airport, který se nachází 81 km severovýchodně od Estepona.

Menu