Autopůjčovna Malaga Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Málaga Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Málaga Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Málaga Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Málaga Letiště

Autopůjčovna Malaga Letiště

Půjčovna aut Málaga Letiště

Malaga Airport (AGP) se nachází 8 km jihovýchodně od centra města Málaga a 5 km severně od Torremolinos. Letiště se nazývá ve španělštině „Aeropuerto de Malaga“, a je 4. nejzaměstnanější letiště v Španělsku.Letiště je také důležitý pro španělskou cestovní ruch jako návštěvníci na pobřeží Costa del Sol rád přistát.

Malaga Airport poprvé otevřen v roce 1919 a získal mezinárodní leteckou dopravu v roce 1946. Letiště v současné době má tři odbavovací haly, slouží 12800000 cestujících ročně (2011).

Cca. 77 letecké společnosti mají přímé lety z letiště Malaga do 90 destinací doma iv zahraničí. Tam jsou přímé lety odtud do několika velkých měst v Evropě, Africe, na Středním východě av Severní Americe.

Vybavení na letišti patří dobrý výběr kaváren, restaurací, obchodů a barů, stejně jako lékárna, zdravotní středisko, banky, bankomaty, pošta, přístup na internet, výstavní plocha, konferenční a business centrum a VIP Lounge. V blízkosti letiště, hotel „Holiday Inn Express“.

Chcete-li se dostat do centra města Málaga, jeden může používat vlak, autobus nebo taxi. Tam jsou také autobusy do Torremolinos a Benalmádena.

Mnozí lidé chtějí si půjčit auto v Malaze a letiště má 10 renomovaných autopůjčoven jejích dceřiných společností – včetně Avis, Hertz, Europcar, National a Sixt.

Menu