Autopůjčovna Salamanca

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Salamanca

Najděte levné autopůjčovny v Salamanca vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Salamanca. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Salamanca

Autopůjčovna Salamanca
Půjčovna aut Salamanca

Salamanca je hlavním městem provincie stejného jména, která se nachází 180 km severozápadně od španělského hlavního města Madrid.Populace je asi 160.000 (2011), a město má velký význam jako železniční uzel. Jinak, turistika je hlavní průmysl, a Salamanca dostává více než jeden milion návštěvníků ročně.

Město bylo založeno Kelty asi 2.400 rok před a byly v minulosti ovládána různými říšemi. Během španělské občanské války v letech 1930 dal generálem Francem vládu ve městě.

Španělsko je nejstarší univerzita se nachází ve městě Salamanca. Byla založena v roce 1218. Centrum města se vyznačuje řadou monumentálních staveb, z nichž všechny jsou populární turistické atrakce. Nejstarší je římský most z prvního století našeho letopočtuKr.

Další historické budovy je stará katedrála z 1100s, nová katedrála z roku 1500 a „mušle dům“ z roku 1512. Také, několik středověkých klášterů se již zmínil – včetně „San Esteban“ a Ursulinerinneklosteret. Některé z těchto budov jsou soustředěny kolem hlavního náměstí „Plaza Mayor“, který byl postaven na počátku 1200 let. Staré město je plné seznamu světového dědictví UNESCO, a v roce 2002, Salamanca status jako evropské město kultury.

Atrakcí spíše zvláštní povahy je žába sedící na lebkou a zkříženými hnáty u vchodu na univerzitu. Je dodáván tradici říká, že to přináší štěstí postřehnout mezi všechny ostatní malé tvary šperků fasády.

Nejbližší letiště je Salamanca Airport, který se nachází asi 19 kilometrů východně od centra města.