Autopůjčovna El Hierro

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut El Hierro

Najděte levné autopůjčovny v El Hierro vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v El Hierro. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

El Hierro

Autopůjčovna El Hierro
Půjčovna aut El Hierro

El Hierro je španělský ostrov v Atlantiku, a má asi 11.000 obyvatel (2010). El Hierro je nejjižnější, nejzápadnější a nejmenší z Kanárských ostrovů.

Ostrov patří do provincie Santa Cruz de Tenerife, je rozdělen do dvou obcí – Valverde v severovýchodní a La Frontera na severozápadě a na jihu. El Hierro je hornatý ostrov sopečného původu, a nejvyšší bod Malpaso se nachází v centru na ostrově a měří 1501 m Pobřežní oblast je charakteristická strmými útesy, a tam jsou omezené písečné pláže na ostrově. Přesto El Hierro známý pro své skvělé možnosti potápění s křišťálově čistou vodou – a zejména rybářské vesnice La Restinga (jižní ostrov) je slavný potápění oblast.

Mimo město La Restinga je přírodní vlastní sochařský park „El Sabinar“. Zde je možné vidět silné kmeny, které jsou zapnuté do uměleckých děl počasí.

El Hierro zvýšil cestovní ruch, ale není ovlivněna masovou turistikou. To je často odkazoval se na jako „mírové ostrov“. Má krásné přírodní scenérii, bílé domy, historické budovy a kostely, přátelští lidé a klid a mír.

Hlavním městem je Valverde, a má cca. 5000 obyvatel (2010). Město se nachází v severovýchodní části ostrova – cca. 3 km od pobřeží – a je 570 m Z přístavního města mimo trajektem do takové Tenerife a La Gomera. V Valverde, můžete navštívit kostel „Santa Maria de la Consepcion“ z období kolem roku 1700. K dispozici je také národopisné muzeum v hlavním městě.

Podle Guinessovy knihy rekordů je světově nejmenší hotel na ostrově El Hierro. Hotel – s názvem „Punta Grande“ – se nachází v Las Puntas, má jen čtyři pokoje a je postaven z kamene na okraji útesu.

Na ostrově je pouze letiště – El Hierro Airport – se nachází 10 km západně od centra hlavního města, Valverde. Odtud, podívejte se na takové Las Palmas (Gran Canaria) a Tenerife.