Autopůjčovna Castellón

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Castellón

Najděte levné autopůjčovny v Castellón vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Castellón. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Castellón

Autopůjčovna Castellón
Půjčovna aut Castellón

Castellón de la Plana (nebo Castelló de la Plana) na východě Španělska na pobřeží Středozemního moře (Costa Blanca) – v autonomní oblasti Valencie.Město je také hlavním městem provincie Castellón. Jeho populace je asi 180,000 (2011).

Castellon byla poprvé uvedena v roce 1251, a byl původně postaven na kopci trochu dále do vnitrozemí. Kolem roku 1300, nicméně, to bylo dojaté blíže k pobřeží.

Ústředním bodem v centru města Castellón je „Plaza Mayor“. Pokud tento prostor je takový, Castellons tradiční trh, stejně jako u některých z městských historických míst. Dodává se jako 58-metrů vysoká zvonice „El Fadri“ z 1590s, město Staré Město od roku 1600, stejně jako katedrála Santa Maria (postaven v 1200s, a obnovil 100 let později po rozsáhlém požáru).

Jiné populární destinací jsou kulturní a umělecké historické muzeum „Museo Provincial de Bellas Artes“. Je umístěn v krásné budově z roku 1700. Také další Art Museum – Convento de las Madres Capuchinas – je dobře stojí za návštěvu. Navíc, Castellón také vzrušující planetárium – El planetárium, vojenské historie a etnologie – ukazuje jejich exponáty příklady typické kultury, v Castellón.

Nejbližší letiště je Valencie Airport, který se nachází 80 km jižně od Castellón.