Autopůjčovna Calpe

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Calpe

Najděte levné autopůjčovny v Calpe vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Calpe. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Calpe

Autopůjčovna Calpe
Půjčovna aut Calpe

Calpe (Calp také známý jako) je pobřežní město nacházející se v jihovýchodní Španělsku na pobřeží Costa Blanca, konkrétně mezi většími městy Valencie a Alicante.Město má asi 30.000 obyvatel (2010), z nichž více než 60% jsou cizí státní příslušníci. Calpe se nachází ve městě Alicante provincii.

Calpe je původně starý rybářský přístav, který se v posledních letech byl přeměněn na letovisko dominuje výškové hotely. Nicméně, hodně z historie dochované ve starém městě, kde se zbytky starých opevnění jsou stále viditelné. Jednou z atrakcí zde je obranná věž „Torreo de la Peca“. Také stále arabské čtvrti je oblíbenou turistickou destinací. V opačném případě, měli byste mít čas na návštěvu Archeologické muzeum, kde je artefakty z vykopávek v místě a okolí Calpe.

Rock „Penon de Ifach“ je pravděpodobně nejnavštěvovanější atrakcí v Calpe. Sdílí nejdelší písečnou pláž ve dvou, a je více než 330 metrů vysoká. Odtud je nádherný výhled. Je připomínající slavné skály Gibraltaru – který je také nazýván Calpe ve španělštině. Tím „Penon de Ifach“ je také přírodní rezervace pro ptáky a rostliny.

Pláže Calpe jsou považovány za jedny z nejlepších na pobřeží Costa Blanca, a podél plážových restaurací se nachází blízko u sebe. Několik z nich se specializuje na pokrmy z darů moře.

Cestující, kteří cestují do Calpe s dětmi může být dobrý nápad, aby buď odbočit 27 km na jih do města Benidorm, kde Španělsko je největší zábavní park (Terra Mitica) je – nebo 34 mil na sever od „Vergel Safari Park“.

Nejbližší letiště je Alicante Airport, který se nachází přibližně 76 km jižně od Calpe.