Autopůjčovna Formentera

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Formentera

Najděte levné autopůjčovny v Formentera vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Formentera. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Formentera

Autopůjčovna Formentera

Půjčovna aut Formentera

Formentera je španělský ostrov ve Středozemním moři, který se nachází 3,6 km jižně od Ibiza. Formentera je nejmenší a nejjižnější ze Islas Pitiusa souostroví, a je součástí regionu Baleárských ostrovech.

Ostrov má asi 10.000 obyvatel (2011), ale během turistické sezóny od června do srpna populace se zvyšuje výrazně. Nejvyšší bod na Formentera La Mola, který měří 192 metrů

Hlavní průmysl na ostrově je turistika, a administrativní centrum San Francisco Javier. Měst „es Pujols“ a „es Caló o la Savina“ jsou známé turistických míst.

Formentera je známé pro své krásné pláže s bílým pískem – kde jsou nedotčené mnoho z nich. Ostrov je také známa tím, že velké množství nudistických pláží. Kromě toho, Formentera lákají turisty s příjemným podnebím a křišťálově čistou vodou a spoustu příležitostí pro vodní sporty – zejména potápění, plachtění a windsurfing.

Formentera je významným turistickým zvuk tišší než Ibiza. Mezi hlavní atrakce na ostrově je především opalování, koupání, pláž a procházky v krásném okolí. Kromě toho, že je populární půjčovna kol zde.

Pro kulturní atrakcí na ostrově je malé etnografické muzeum, zvonice z roku 1700 a kaple Sant Francesc Xavier z roku 1700.

Neexistuje letiště na ostrov Formentera a ostrov je přístupný pouze trajektem z Ibiza nebo od španělské pevniny. Nejbližší letiště je Letiště Ibiza, který se nachází 9 km jihozápadně od hlavního města Eivissa Ibiza.

Trajekt z Ibiza (který jde od Eivissa) stráví 30 minut, a dorazí na malém přístavu „La Savina“ na Formentera.

Menu