Autopůjčovna Ibiza Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Ibiza Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Ibiza Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ibiza Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ibiza Letiště

Autopůjčovna Ibiza Letiště

Půjčovna aut Ibiza Letiště

Ibiza Airport (IBZ) se nachází 8 km jihozápadně od centra města hlavního města ostrova – Ibiza Town. Letiště se nazývá ve španělštině „Aeropuerto de Ibiza“ a je mezinárodní letiště, které má velký pronajímat provoz v hlavní sezoně (květen až říjen).

Ibiza letiště bylo otevřeno pro turisty provozu v roce 1958, a dnes slouží 5,6 milionu cestujících ročně (2011). Asi 30 letecké – včetně Ryanair, norském a British Airways – mají přímé lety odtud do téměř 55 destinací v Evropě – včetně na Oslo, Londýn, Pisa a Amsterdam.

Vybavení na letišti patří několik obchodů, duty-free obchody, bary, kavárnami a restauracemi. Kromě toho, infopult, konferenční místnost, směnárna pult, banky, bankomaty, pošta, stanice první pomoci a lékárny.

Nejsou žádné hotely na letišti oblasti, ale několik blízkosti. Mírně východně od letiště v Playa d’en Bossa, několik ubytování z čeho vybírat.

Letiště je dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Chcete-li dostat do města Ibiza, jeden může používat autobus nebo taxi. Taxíky jsou mimo příletové hale letiště. Pokud chcete půjčit auto na Ibize, počet autopůjčoven ve svých pobočkách na letišti – včetně Avis, Hertz, Europcar a National.

Menu