Autopůjčovna Malaga

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Malaga

Porovnejte ceny a najít levné pronájem vozu v Malaga od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Malaga přes nás.

Malaga Průvodce

Malaga Půjčovna aut

Malaga je hlavním městem pobřeží Costa del Sol a v provincii Malaga. Město má asi 600 000 obyvatel a je šestým největším městem ve Španělsku. Město má své příjmy ze zemědělství a cestovního ruchu. V tomto městě můžete kombinovat dovolenou na pláži! Malaga má spoustu vzrušující historie a památek, skvělé nákupní příležitosti,skvělá golfová hřiště, krásné pláže a pulzující noční život.

Přístav je nejstarší ve Španělsku a je dnes plný výletních lodí a luxusních yatcherů. Město má mnoho krásných parků k odpočinku a krásnou botanickou zahradu. Pokud hledáte nákupy, zastavte se u Calle Larios, což je hlavní nákupní ulice.

Město je obzvláště známé svým sladkým vínem. Mají také velký výběr káv a v neposlední řadě rozmanitost kolem přípravku. Když jste v Malaze, samozřejmě si dopřejte městské tapas v jedné z městských restaurací, ale také místní pokrmy, jako je Espeto de Sardinas – grilované sardinky na tyči. Mercado Atarazanas je centrální trh ve městě, kde si můžete koupit vše od čerstvé zeleniny až po víno.

Atrakcí

Pro autentický zážitek navštivte staré město, kde se podávají tradiční pokrmy pro oblast a kvalitní místní vína. Zde najdete Catedral de la Encarnación de Malaga, který byl postaven v letech 1528 až 1782. Katedrála nebyla nikdy dokončena, takže východní věž chybí. Exteriér katedrály se vyznačuje baroko, zatímco interiér je v renesančním stylu. Na stejném místě najdete malé muzeum a park patřící katedrále.

Světoznámý umělec Pablo Picasso pochází z Malagy. Muzeum věnované Picassovi se nachází vedle jeho dětského domova na Starém Městě. Téměř 300 jeho děl bylo vystaveno od dětství.

Mezi další zajímavosti, které stojí za prozkoumání, patří římské divadlo, které je nejstarší stavebnou v Malaze. Alcazaba je maurská pevnost z 11. Nedaleko je také archeologické muzeum. Nejznámější dominantou Malagy je hrad Castillo de Gibralfaro ze 14. Původně byl postaven na ochranu Alcazaby. Odtud si můžete vychutnat nádherný panoramatický výhled, máte štěstí s počasím, které můžete vidět celou cestu do Afriky.

Malaga je hlavním městem pobřeží Costa del Sol a v provincii Malaga.

Prozkoumejte Malagu s pronájmem vozu

Oblast Andalusie je plná vzrušujících a krásných vesnic, působivé scenérie a mnoha památek. S půjčovnou aut máte možnost zažít mnohem víc než hektický život ve městě a pláže. Existuje také několik velkých měst, které lze snadno dostat z Malagy. Zde jsou některé návrhy na nejoblíbenější jízdy.

Pevnost Alhambra byla postavena v polovině 14.

Granada – Město Rudé pevnosti

Město Granada se nachází na úpatí pohoří Sierra Nevadaa je možná nejlépe známý pro svou impozantní architekturu, která zůstává od doby, kdy Maurové vládli regionu Andalusie. Hned vedle starého města v centru města je pevnost alhambra, což znamená něco jako „Červený hrad“. Pevnost byla postavena v polovině 14.stoletía od té doby byla několikrát rozšířena a přestavěna. Hodně z toho je původně dobře postaráno, včetně několika krásných mozaik. V Granadě najdete také mnoho dalších památek, krásných ulic a čtvrtí, památek a architektury, které stojí za to víc než výlet. Město má také velmi dobré jídlo tradice nabídnout, kde umění vaření z mnoha kultur byla spojena dohromady více než několik set let.

 • Z centra Malagy do Granady je to asi 155 kilometrů. Jedete po dálnici na východ podél pobřeží a pak odjedete na sever kolem Sierra Nevady. Doba jízdy bez zastávky je přibližně 1 hodina a 45 minut.
Mimo Nerja můžete prozkoumat jeskyně, kde jsou mimo jiné stopy neandrtálců.

Nerja – Balkon Evropy

Nerja je starobylá rybářská vesnice, která se nyní stala jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí na pobřeží Costa del Sol. Pokud jste v Malaze a máte pronájem auta, je to jedna z nejhezčích a nejjednodušších výletů, které si můžete vzít. Hlavním lákadlem města je útes s názvem „Balkon Evropy“. Tam je skvělé posedět a vychutnat si západ slunce, s mořem a plážemi těsně pod balkonem. Mimo Nerju najdete komplex jeskyní, které byly objeveny v padesátých letech. Zde jsou stopy neandrtálců, kteří žili v této oblasti před více než 10.000 lety a byli pravděpodobně mezi posledními přeživšími našich pravěkých příbuzných. V jeskyních byly také nalezeny pozůstatky Římanů a Maurů.

 • Z Malagy do Nerji je to asi 65 kilometrů na dálnici. Čas, který strávíte s půjčením auta, bude asi 45 minut.

Ronda – Loupežník Village na vrcholu hory

Ronda je považována za jedno z nejkrásnějších španělských měst, a pak to není zaměřena pouze na nádherné středověké budovy tam. Město se nachází na malém vrcholu hory s oslnivým okolím. Tam jsou starobylé kamenné mosty přes hluboké rokle, a mnoho domů Zdá se, že rovnováhu na útesech, které jsou strmé. Jedním z několika důvodů, proč se zde lidé původně usadili, je to, že Ronda byla úkrytem mnoha banditů a lupičů v regionu. Zde bylo snadné se bránit, což si uvědomíte, když stojíte ve městě. Ronda je také známý pro bytí kolébkou býčích zápasů. Mezi městské památky patří most Puente Nuevo,lázně a lázně z doby, kdy zde vládli Maurové, původní aréna a několik velkých kostelů.

 • Je to asi 100 kilometrů od Malagy do krásného města Ronda. Hodně z úseku prochází velkými místy, která stojí za to zastavit. Jízdy přímo strávíte asi 1 hodinu a 20 minut.
Ronda je popisována jako jedno z nejkrásnějších měst ve Španělsku s oslnivým okolím a krásnými středověkými budovami.
Cordoba je centrem obchodu a správy po mnoho staletí.

Cordoba – španělské hlavní město římské éry

Téměř rovně severně od Malagy leží jedno z nejzajímavějších měst andaluského regionu. Cordoba je také třetí největší v regionu měřeno v populaci. Město bylo centrem obchodu a správy po mnoho staletí. Zde se mimo jiné změnili neandrtálci, Římané, Maurové, Viziggťové a křesťané, aby vládli. Můžete vidět stopy tohoto v architektuře a kultuře města, a tam je několik budov, které jsou na seznamu světového dědictví UNESCO zde. Město je také známé pro své mnoho dobrých restaurací, kde se s hrdostí podávají místní speciality. Několik z nejlepších a nejpříjemnějších restaurací najdete v mnoha malých a krásných náměstích v centru města. Není problém vzít jednodenní výlet do Cordoby z Malagy, pokud máte auto z půjčovny, ale měli byste zvážit ubytování, pokud máte dostatek času.

 • Cordoba se nachází více či méně severně od Malagy, se vzdáleností asi 160 kilometrů. Bez zastavení bude doba řízení asi 1 hodina a 45 minut.

Další místa, kde je třeba zvážit zastavení

 • Gibraltar – Malý kousek Anglie na jižním cípu Španělska. Gibraltar je nutností, pokud máte pronájem auta, zatímco na dovolené v této části Španělska. Je to 134 kilometrů mezi Malagou a Gibraltarem, s dobou jízdy 1 hodinu a 40 minut.
 • Sevilla – Jedno z nejkrásnějších velkých měst ve Španělsku, s obzvláště dobrými tradicemi jídla. Sevilla je místem, kde můžete zažít flamenco, jíst tapas a vychutnat si příjemnou atmosféru, pro kterou jsou obyvatelé Andalusie známí. Z Malagy do Sevilly je to 210 kilometrů a doba jízdy asi 2 hodiny a 10 minut.
 • Marbella – To je ohrádka mnoha bohatých a slavných, když dovolenou na pobřeží Costa del Sol. Marbella je také vhodná pro nás obyčejné lidi, a to zejména pokud máme rádi slunce, pláž, plavání a pulzující noční život. Do Marbelly se dostanete jen asi za 40 minut, a to za 40 minut. Vzdálenost je asi 57 kilometrů.
Provoz ve městě může být trochu hustá, ale zřídka jakýkoli problém pro turisty s pronájmem auta.

Parkování a provoz s pronájmem auta

V centru Malagy je obecně obtížné najít parkovací místo v ulicích. Zpravidla je lepší buď využít veřejné garáže se nachází na okrajicentra města , nebo dát pronájem auta v garáži. Mnoho hotelů má také parkoviště, které je otevřené pro ty, kteří nejsou hosty.

V centru Malagy je mnoho kruhových objezdůa musíte si uvědomit, že ten v pravém poli má právo jízdy. Podle dopravního pravidla vždy používejte blinkry při výjezdu z kruhového objezdu. Provoz ve městě může být trochu hustý a řidiči jsou o něco agresivnější, než byste mohli být zvyklí z domova. Nicméně, tam je zřídka nějaký problém pro cizince s pronájmem automobilů, a to ani v Andaucii, ani ve zbytku Španělska.

Letiště

Většina lidí, kteří létají do Malagy přistát na Malaga-Costa del Sol letiště. Nachází se jen pár kilometrů od centra města. Letiště také slouží návštěvníkům, kteří jdou do míst, jako je Torremolinos, Fuengirola,Marbella a dalších měst v regionu Andalusie. Celkem, tam je přibližně 19 milionů cestujících ročně létání do nebo z letiště v Malaze. Proto je také poměrně velký, se třemi terminály. Z evropských měst můžete obvykle létat přímo jak s hlavními leteckými společnostmi, tak s nízkonákladovými leteckými společnostmi. Kromě toho existují charterové lety z mnoha míst.

Většina autopůjčoven na letišti se shromáždila ve spodním patře terminálu 2. Kromě toho existuje několik, které mají pulty v prvním patře terminálu 3. K dnešnímu dni jsou na letišti v Malaze zastoupeny mezinárodní společnosti Hertz, Avis, Sixt, Goldcar a Europcar, stejně jako místní hráč Record Go.

 • Z letiště do přístavu a do centra Malagy je to jen 8 nebo 9 kilometrů, v závislosti na trase, kterou si vyberete. Nejrychlejší je obvykle řídit dálnici, která vede přes Cruz de Humilladero, což trvá asi 10 minut.
 • Z letiště v Malaze do Torremolinos je to 16 kilometrů a doba jízdy asi 15 minut.
 • Z letiště Malaga do Fuengirola je to 31 kilometrů a doba jízdy 25 minut.
 • Z letiště Malaga do Marbelly je to 57 kilometrů a doba jízdy 40 minut.
Letiště se nachází jen pár kilometrů od centra města.