Autopůjčovna Pamplona

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Pamplona

Najděte levné autopůjčovny v Pamplona vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Pamplona. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Pamplona

Autopůjčovna Pamplona
Půjčovna aut Pamplona

Pamplona je hlavním městem severní španělském regionu Navarra.Město má asi 200.000 obyvatel (2010), a nachází se přibližně 82 km jihovýchodně od přístavního města San Sebastián.

Podle tradice, být Pamplona založil římský císař Pompeius kolem roku 75 př. nlKr. pod názvem Pompaelo. V 700 nl, město dobyli Arabové, a na konci téhož století Charlemagne. Po většinu středověku kapitálu Pamplona království Navarra.

Zbytek udělal Pamplona slavný – a který je také hlavním lákadlem – roční San Fermin festival („Fiesta de San Fermín“). Koná se v období 6 – 14 Července. Je to v podstatě korida, ale před událostmi uvnitř aréně provádí tzv. býčí běh úzkými uličkami Pamplony je. To bylo považováno za obzvláště hrdinský – při nebezpečí života a zdraví – spustit před býky. Několik z nich bylo zabito v tomto „cvičení“ v průběhu let – ještě těžce poškozen.

San Fermin festival zvěčnil ve slavném románu Ernesta Hemingwaye, a slunce provozuje kurz, který vyšel v roce 1926.Hemingway byl přítomen mnohokrát během tohoto festivalu.

Vzhledem k tomu, San Fermin festival měl (a stále má) tak dominantní postavení, pokud jde o pověst Pamplona je, jeden může snadno zapomenout, že město má jiné věci nabídnout – včetně některé zajímavé architektury. Hlavní atrakcí jsou krásné pozdně gotická katedrála z období kolem roku 1700, citadely od 1400s a zbytky silných zdí středověkého města.

Nejbližší letiště je Pamplona Airport, který se nachází 6 km perlín Pamplona centra.