Autopůjčovna Vigo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Vigo

Najděte levné autopůjčovny v Vigo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Vigo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Vigo

Autopůjčovna Vigo

Půjčovna aut Vigo

Přístavní město Vigo se nachází v severozápadním Španělsku – Atlantic – a má přibližně 300.000 obyvatel (2011).Vigo se nachází v provincii Pontevedra – v blízkosti hranic se sousedními Portugalsko – a je největší město v Haliči.

Vigo je důležité průmyslové město a hlavní obchodní centrum pro region. Město také má jeho vlastní univerzitu – se asi 20.000 studentů.

Vigo má řadu turistických atrakcí – včetně Historické centrum „Casco Vello“. Zde se nachází kostel „Iglesia de Santa Maria Castelo“ a „Iglesia de Santiago de Bembrive“ – ​​a to jak z 1100s. Na kopci nad starým městem hradu „Castillo del Castro“ z roku 1600, který je také oblíbenou destinací.

Další zajímavosti ve městě Vigo patří moderní městské centrum s moderními budovami a širokými ulicemi a rušných nákupních ulic „Principe“, „Urzaiz“ a „Grand Via“.

Město je jinak námořní muzeum, muzeum historie, muzeum umění – což je jedna z nejvýznamnějších muzeí současného umění ve Španělsku, námořní muzeum, prostředí muzeum („Naturova“) – s interaktivními exponáty a národopisné muzeum.

Atrakcí pro celou rodinu je město zoo. Vigo má také několik krásných pláží, a „Playa de Samil“ je největší a nejnavštěvovanější.

Město je mezinárodní letiště – Vigo Peinador Airport – nachází 8 km východně od centra města.

Menu