Autopůjčovna San Pedro

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut San Pedro

Najděte levné autopůjčovny v San Pedro vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v San Pedro. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

San Pedro

Autopůjčovna San Pedro
Půjčovna aut San Pedro

San Pedro (nebo San Pedro de Alcantara) je malé město v jiho-španělské Andalusii, konkrétně v provincii Málaga na Costa del Sol. Město je pojmenované po Saint Pedro de Alcántara. Vzdálenost na východ až k více známého města Marbella je asi. 10 km. Tam je asi 26.500 obyvatel v San Pedro (2010).

Na rozdíl od Marbella San Pedro je něco, co výrazně turistické místo. To je způsobeno především k častému tendenci dopravní zácpy ve městě, protože hlavní silnice podél pobřeží, procházející středem (nový koridor tunely, nicméně, v přípravě).

San Pedro je jedním z mála jiho-hispánských měst, kterým se podařilo zachovat svůj charakter, a to je dnes hlavní expanze se děje v okolí města, které nakonec bude toto město hlavním místo pro dovolenou.

Existuje několik atrakcí v San Pedro, a mezi nimi je římské lázně („Las Bovedas“) od 200 let, a zřícenina časné baziliky křesťanské „Vega del Mar“ od 300 let.

Město hromada je krásná nábřeží, kde existuje mnoho pěkných barů, kaváren a restaurací. V opačném případě, tradiční tordags trh zážitek sám o sobě, a tam je také mnoho butiky lemují úzké uličky.

Také známý Bora Bora Beach Club, kde můžete být podávána pestrá nabídka občerstvení, je oblíbenou turistickou destinací.

Nejbližší mezinárodní letiště je Malaga Airport, který se nachází 65 km severovýchodně od San Pedro.