Autopůjčovna Oviedo

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Oviedo

Najděte levné autopůjčovny v Oviedo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Oviedo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Oviedo

Autopůjčovna Oviedo
Půjčovna aut Oviedo

Oviedo je hlavním městem severní španělského regionu Asturie. Město se nachází mezi řekami Nalon a Nora, a má cca. 225.000 obyvatel (2010). Oviedo, spolu s okolními městy Gijón a Avilés jedné z největších a nejvýznamnějších španělských průmyslových oblastí.

Podle tradice byla předávána Oviedo být založena dvěma mnichy v 761 Je však našla důkazy naznačují, že lidé zde žili již ve starověku.

Oviedo má mnoho architektonických památek nabídnout. Nejdůležitější z nich je velkolepá katedrála „San Salvador“ od 1288. Pozůstatky starších katedrály 800s nacházejících se uvnitř budovy, a celý komplex je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Existuje také několik dalších zajímavých kostelů ve městě Oviedo, včetně „Ať Balesquida“ kapli 1200s a „Basilica de San Julián de los Prados.“ Také, klášter „San Vicente“ od 700s zmínil. Je zde Archeologické muzeum Asturie.

Jinak, tam jsou také některé pozoruhodné non-náboženské stavby ve městě – včetně pavilonu „Santa Maria del Naranco“ (původně součástí palácového komplexu z 800 let), fontány „La Foncalada“ (také z 800 let), radnice („Casa Consistoral „) od 1662 a Old Market Square“ El Fontan „, která byla postavena o době radnice.

Nejbližší letiště je Asturias Airport, který se nachází 47 km severozápadně od Oviedo.