Autopůjčovna Toulouse

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toulouse

Najděte levné autopůjčovny v Toulouse vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Toulouse. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Toulouse

Autopůjčovna Toulouse

Půjčovna aut Toulouse

Toulouse se nachází v jihovýchodní Francii – V oblasti Midi-Pyrénées – tam, kde je kapitál Haute-Garonne.Vzdálenost na jih až k hranici s Španělsko a Andorra je asi. 175 km.Město je spojeno jak řeky Garonne a Canal-du-Midi (který spojuje Středozemní moře s Biskajském zálivu). Přibližně. 415.000 obyvatel z Toulouse (2010). Pokud to je odhadoval, předměstí, populační růst k asi 800.000.

Díky své poloze uprostřed mezi Středozemním mořem a Biskajském zálivu, Toulouse byla vždy důležitým dopravním uzlem. V nejrušnější obchodní komunita v nedávné době byla silně spojena s obchodem a průmyslem. To bylo zvláště důležité, letadla – od hlavní základnou pro flybrikken Airbus je v Toulouse. Kromě toho bylo investováno do vzdělávání a Toulouse dostal jeho vlastní univerzitu již 1230.

Mezi zajímavosti města mohou prokázat, je zde několik zajímavých muzeí, včetně “Musée des Augustins” (původně augustiniánský z 1400s), které má velkou sbírku soch od římských dob a středověku. Také některé architektonické skvosty být uvedeno, včetně středověkého románské baziliky sv Sernin. Další středověké kostely jsou Jakobín Church a St Etienne katedrála, druhá začala v 1100s. Village Hall z období kolem roku 1700, je také oblíbenou destinací.

V opačném případě, Canal du Midi velkým lákadlem – kanál, který byl postaven již v roce 1600, tak, aby byl Garonne řeka, která se vlévá do Středozemního moře, spojený s Atlantským oceánem, Biskajským zálivem. Kanál probíhá mezi Toulouse a Bordeaux.

Nejbližší letiště je Toulouse-Blagnac Airport, který se nachází 6,7 km severozápadně od města.

Menu