Autopůjčovna Toulouse Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Toulouse Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Toulouse Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Toulouse Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Toulouse Letiště

Autopůjčovna Toulouse Letiště

Půjčovna aut Toulouse Letiště

Toulouse-Blagnac Airport (TLS) – Aéroport de Toulouse-Blagnac – je letiště se nachází 6,7 km severozápadně od Toulousecentra – v regionu Midi-Pyrénées.Letiště slouží kolem 6,5 milionu cestujících ročně – kromě funguje jako testovací pro Airbus továrny letounu (který má svůj hlavní závod v blízkosti letiště).

Tam jsou přímé lety z Toulouse-Blagnac do většiny velkých měst ve zbytku Francie, a na různých destinací po celém velké části světa.

Chcete-li dostat z letiště do centra města Toulouse, to je nejvíce efektivní použít kyvadlovou dopravu, ale jsou zde i některé pravidelné autobusové linky. Jinak, jeden může samozřejmě vybrat taxi. Pokud chcete půjčit auto v Toulouse, můžete se obrátit na některou z mezinárodních agentur půjčoven jsou zastoupeny na letišti – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Sixt.

V terminálu a tam je dobrý výběr obchodů a kiosků, a ve všech sedmi jídel a nápojů (bary, kavárny a restaurace). Ostatní zařízení na letišti jsou banky, bankomaty, business centrum, prodejní automaty a připojení k internetu. V Blagnac oblasti má mezi 10 a 20 hotelů na výběr, pokud si přejete zůstat v blízkosti letiště.

Menu