Autopůjčovna Leknes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Leknes

Najděte levné autopůjčovny v Leknes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Leknes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Leknes

Autopůjčovna Leknes
Půjčovna aut Leknes

Leknes je město a administrativní centrum obce v Nordland Vestvågøy. Město se stalo městem v roce 2002, a je jedním ze dvou měst v Lofoten s Svolvaer.Leknes má 2750 obyvatel (2012).

V Lofoten sál uspořádány koncerty po celý rok, jak s norskými a zahraničních umělců. Každoroční události v Leknes Lofoten Messa létě a Lofoty Country Festival Høstvekka pádu. Na Fygle, jen mimo Leknes, venkovské muzeum Vestvågøy muzeum.

Leknes slouží jako obchodní centrum pro západní Lofoten. Zde Lofotsenteret je jedním z největších severním Norsku nákupních center. Lofotprodukt AS výrobu rybí jídlo je core business. Leknes je také hlavní výletní přístav.

Leknes je obklopen úžasnou přírodní divy Lofoten je světově proslulé. Lofoten nabízí včetně vynikajícího rybolovu a přírodních zajímavostí, pozorování velryb a malebné rybářské vesnice. Pokud pobyt v jednom z mnoha chatrčí charakterizovat Lofoten musí cestovat z Leknes.

Leknes Airport je jedním z nejrušnějších letišť v STOL země letu do Bodø , Rost a Svolvaer.Harstad / Narvik Airport Evenes nachází asi 70 km dále na sever.