Autopůjčovna Harstad / Narvik Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Harstad / Narvik Letiště

Porovnejte ceny a najděte levné pronájem vozu v Harstad / Narvik Airport od známých a místních autopůjčoven. V ceně je zahrnuto pojištění a neomezený počet ujetých kilometrů. Ušetřete až 70% na pronájem auta v Harstad / Narvik Letiště přes nás.

Harstad / Narvik Průvodce letiště

Bilutleie Harstad / Narvik Lufthavn
Harstad / Narvik Letiště Pronájem aut

Letiště Harstad/Narvik Evenes Airport (EVE) se nachází mezi městy Harstad a Narvika konkrétně se nachází v obci Evenes v Nordlandu. Název „Evenes“ se stále používá lokálně, když lidé odkazují na letiště. Z letiště jezdí dobré autobusové spojení do Harstadu a do Narviku. Terminál se nachází hned vedle evropské silnice 10, s dobrým silničním spojením do většiny regionu.

Existuje mnoho návštěvníků, kteří se rozhodnou letět sem, když jdou na místa, jako je Lofoten, Vesterålen a Senja. Je to proto, že existují přímé lety z Osla,mimo jiné, a to je snadné s pronájmem auta v Evenes. Kromě toho se silnice mezi letištěm a Lofotenem v posledních letech výrazně zlepšila. Byly postaveny nové mosty, což znamená, že nyní nemusíte jet trajektem, abyste se dostali například do Svolværu. Doba jízdy do Lofotenu se tak ve srovnání s dříve snížila zhruba na polovinu.

Přibližně 800 000 cestujících využívá letiště Harstad/Narvik Evenes ročně. Většina dopravy jde na vnitrostátní úrovni, ale letiště má také přímé lety do řady mezinárodních destinací. Mimo jiné, charterové lety jsou často zřízeny, a to jak v zimě a v létě, do míst, jako je Alicante, Chania, Gran Canaria. Letiště nabízí bezdrátové připojení k internetu, kavárnu, zasedací místnosti k pronájmu, stejně jako malý duty-free shop.

Půjčovna aut na Harstad / Narvik Airport

Letiště je poměrně malý a jasný, a nemůžete se vyhnout vidět pulty autopůjčovny. Od dnešního dne najdete Avis, Hertz, Budget, Europcar a Sixt zastoupené na letišti Harstad / Narvik.

 • Z letiště Evenes do Harstadu je to asi 45 kilometrů, s dobou jízdy asi 45 minut.
 • Z letiště Evenes do Narviku je to necelých 60 kilometrů, s dobou jízdy kolem 1 hodiny.
 • Z letiště Evenes do Svolværu je to 171 kilometrů. Bez zastavení bude disk trvat déle než 3 hodiny.

Prozkoumejte letiště Harstad/Narvik s pronájmem vozu

Severní Norsko je určen pro prázdninové výlety s pronájmem auta, a to zejména pro ty, kteří hledají jedinečné přírodní zážitky. Jsou to hory, moře, souostroví, malé rybářské vesnice a relaxační život, který láká. Největšími rysy jsou stále půlnoční slunce a polární záře. Oba pomáhají, aby severní Norsko atraktivní místo pro cestování po celý rok. Letiště Harstad/Narvik je dobrým výchozím bodem pro návštěvu několika nejkrásnějších míst v regionu. Zde jsou některé návrhy, co se dostat s vámi.

Ne 24/7! Zažijte půlnoční slunce v severním Norsku, často vydejte se na pobřeží, abyste viděli slunce nad obzorem.

Lofoten – Zkušenosti Norsko v jeho nejkrásnější

Lofoten je pravděpodobně nejznámější turistickou destinací v severním Norsku. Občas tam můžete letět, například přes Bodø a dále do Svolværu, ale mnozí věří, že je nejlepší přijet do Lofotenu lodí nebo autem. Proto je ve skutečnosti běžné létat na letiště Harstad / Narvik a vydat se dále na pronájem auta. Obvykle potřebujete auto, pokud chcete zažít vše, co Lofoten nabízí. Souostroví vám dává úžasné přírodní zážitky. Můžete se vydat na strmé vrcholky,vydat se na rybářský výlet po moři, vydat se na pozorování velryb, navštívit mnoho vzrušujících muzeí, zůstat v rybářskékabině a užívat si života v mnoha krásných rybářských vesnicích.

 • Z letiště Harstad/Narvik do Svolværu je to 170 kilometrů. Bez zastavení tam jedete asi za 3 hodiny.
 • Z letiště Harstad/Narvik do rybářské vesnice Å na samém konci Lofotenu je to necelých 300 kilometrů. Bez zastavení bude doba řízení přibližně 6 hodin.
Lofoten nabízí některé skvělé pláže.
Pokud cestujete do Senja v zimě, můžete mít štěstí zažít Polární záře.

Senja – „Lofoten“ pro náročné

Senja je druhým největším ostrovem Norska, pokud nezahrnuje špicberky, a přinejmenším tak krásná jako slavnější souostroví Lofoten. I zde jsou vysoké vrcholy a hory, které se ponoří do moře, mnoho útulných malých rybářských vesnic a vesnic a můžete zažít hodně stejného, ale bez stejného počtu turistů kolem vás. Není to jen zůstat v rybářské kabině,rybaření a užívat si života, že lidé cestují do Senja. Na tomto ostrově najdete mnoho krásných míst a vyhlídkových míst, ať už chcete lovit polární záře v zimě, nebo si v létě vychutnat půlnoční slunce. Zřejmě tam jsou také trollové na Senja, a pokud budete mít štěstí, potkáte na jedné z pěkných odrůd.

 • Z letiště Harstad/Narvik je to 168 kilometrů k mostu, který spojuje Senja s pevninou, v obci Finnsnes. Obvykle strávíte autem 2,5 až 3 hodiny.
 • Dále od Finnsnes do Hamnu nebo Gryllefjordu, dvou krásných rybářských vesnic na vnější straně ostrova, je asi 50 a 60 kilometrů více řídit a asi 1 hodinu více v čase.
Sobi v nejsevernější zoo na světě – Polar Park.

Polar Park – nejsevernější zoo na světě

Polar Park není příliš daleko od Bjerkviku, vesnice, ze které můžete mimo jiné vyjet, pokud jedete směrem na Tromsø a Senja. Objížďka do parku opravdu stojí za váš čas, pokud chcete vidět největší zvířata v norské fauně. Zde se dostanete blízko k hnědému medvědovi, vlkovi, rysovi, rosomákovi, arktické lišce, losovi, jelenům, sobám a pižmovým vůlům. Park ukazuje zvířata v jejich pravém prvku, kde zvířata mají dostatek prostoru a jsou dobře postaráno. Doporučuje se navštívit park v době, kdy by měla být zvířata, která chcete vidět, krmena, což platí zejména pro plaché vlky, rosomáky a gaupes.

 • Z letiště Harstad /Narvik do Polar Parku je to asi 79 kilometrů, s dobou jízdy asi 1 hodinu a 20 minut.

Røkenes Gård – Unikátní nemovitost s restaurací, kavárnou a uměleckou galerií

Røkenes Gård se nachází 6 km od centra města Harstad. Místo bylo bydliště asi 1500 let,zatímco současná hlavní budova se datuje do roku 1750. Dříve se jednalo o obchodní stanici a farmu. Dnes je v krásné hlavní budově gurmánská restaurace, zatímco ve staré stodole je jednodušší restaurace a kavárna, umělecká galerie, konferenční prostory a řemeslná výstava. Okolí farmy je krásné na procházku a vedle farmy najdete náročné 9jamkové golfové hřiště. Vezměte prosím na vědomí, že po většinu roku je Røkenes Gård otevřen pouze v neděli mimo rezervace, zatímco v létě je otevřena denně. Zde získáte to, co je možná nejlepší norské vafle,se zakysanou smetanou a domácím džemem.

 • Z letiště Harstad/Narvik do Røkenes Gård je to asi 55 kilometrů. Doba jízdy je asi 50 minut.
 • Z centra města Harstad je to 6 km do Røkenes Gård a můžete se tam dostat za méně než 10 minut.
Lyžařské středisko Narvik vám poskytne jedinečný zážitek.

Narvikfjellet – Stejně krásné v zimě jako v létě

V Narvik je jedním z nejlepších lyžařských středisek na světě,je-li krásné okolí je třeba vzít v úvahu. Hora Narvik se vrhá přímo dolů k moři a do centra městečka. Lyžování zde v zimě je jedinečným zážitkem. Na vrcholu si spony lyže nebo snowboard asi 1000 metrů nadmořské výšky, a o několik minut později jste se v centru Narvik, a téměř na úrovni moře. Středisko má asi 20 kilometrů upravených tras a pět lyžařských vleků. Pokud jste v této oblasti v létě, měli byste také zvážit okruh na horu. Kavárna na vrcholu je otevřena každý den, můžete se dostat nahoru gondolou a dostanete výhled na fjord a hory, které jsou bezkonkurenční.

 • Z letiště Harstad/Narvik do centra Města Narvik a úpatí Narvikfjellet je to asi 60 kilometrů. Řídíte úsek asi za hodinu.
Na silnicích v regionu se jen zřídka kdy ojediněly dopravní problémy.

Parkování a provoz s pronájmem auta

Parkování ve městech a regionu obsluhované letištěm Harstad /Narvik je stejně jako v Norsku. Obvykle najdete snadné parkování zdarma,pokud nechcete nechat auto z půjčovny v centru města v jednom z měst nebo ve větších městech.

Tam jsou jen zřídka problémy provoz-moudrý, s výjimkou v létě na úsecích, které jdou do Lofoten. Pak tam může být hodně turistů na silnicích, a mnoho z těch, kteří cestují s karavany v závěsu, nebo v obytných třídách. Nemusíte mít fronty, kde je provoz stacionární, ale řízení může být o něco pomalejší než v roce.

Vezměte prosím na vědomí, že na severu je také mnoho úseků, kam často přijíždějí zvířata na silnice. Na mnoha místech existuje vysoké riziko losů, existují oblasti se soby také v Troms a Nordland, a tam jsou oblasti, kde mohou být hospodářská zvířata na venkovských silnicích.