Autopůjčovna Svolvær

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Svolvær

Najděte levné autopůjčovny v Svolvær vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Svolvær. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Svolvær

Autopůjčovna Svolvær
Půjčovna aut Svolvær

Svolvær město a administrativní centrum obce v Nordland Nordland. Nachází se v Lofoten ostrovech na jihovýchodní straně Austvågøy nad fjordem. Svolvaer město má 4230 obyvatel (2012). Společně Svolvær a Kabelvag nachází 3 km na jih, hrubě nepřetržité osídlení asi 6000 obyvatel.

Lofoten rybolovu tradičně tvoří základ existence Svolvær. Svolvaer je dnes Lofoty největší rybářská vesnice s všestranným odvětví rybolovu a také nejdůležitějším obchodním centrem v Lofoten.

Svolvaer je důležitým komunikačním centrem s králem Olav silnice (E 10), a má velký přístav s pobřežní nákladní dopravy a místních člunů, a vyjádřit Vesterålenu, Narvik a Bodo .Místo je i přístav pro Hurtigruten Bergen – Kirkenes.

Svolvaer je dobrým výchozím bodem, ze kterého zažít epický charakter Lofoty s moří pláží a horami. Ale Svolvær a Kabelvag rovněž nabízí vynikající kulturní a umělecké příležitosti a přitahuje mnoho umělců. Na pobřežních Voyage nábřeží náměstí je Lofoten Kultura jako má kompletní program koncertů a vystoupení po celý rok. V Kabelvag je Nordland umění a filmovou školu a několik galerií a muzeí. North Norwegian Artist centrum se nachází v Svolvaer. Zpěváci a skladatelé Kari a Lars Bremnes pocházející z města.

Svolvaer Airport je Helle, ca. 6 km východně od Svolvaer.