Autopůjčovna Tromsø Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Tromsø Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Tromsø Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tromsø Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tromsø Letiště

Autopůjčovna Tromsø Letiště
Půjčovna aut Tromsø Letiště

Tromsø Airport Langnes (TOS) je letiště se nachází 3 km západně od centra města Tromsø.V roce 2009 obsahoval něco málo přes 1,6 milionu cestujících.

Letiště se rozkládá na ploše kolem Tromsø a severní a centrální části Troms. Pro cesty do letiště v Finnmark je Tromsø Airport, hlavní rozbočovač, protože většina cestujících jsou dále na jih, směrem Trondheim nebo Oslo.

Letiště bylo oficiálně otevřeno v roce 1964. Budova terminálu byl modernizován několikrát poté (v roce 1977, 1985 a 1998), ale některé z původních budov je stále v provozu. V souvislosti s nedávným vývojem dostala nový letištní řídící věž, rozšířená infrastruktura, prodlouženou osu dráhy a přímé pěší mosty od brány k letadlu.

Společnosti a trasy provozované z Tromsø Airport je Air Baltic (Riga), Nordavia (Arkhangelsk, Murmansk), norský ( Bergen, Bodø , Londýn, Oslo, Oslo a Trondheim ), SAS (Alta, Bodø, Longyearbyen, Oslo a Trondheim – a letní cesta do Stockholmu ), Widerøe (Alta, Andenes, Bergen, Berlevag, Bodø , Båtsfjord, Hammerfest, Harstad-Narvik (Evenes), Hasvik, Honningsvag, Kirkenes, Lakselv, dobrodružné tábory, Narvik (Framnes), Sandefjord, Stokmarknes, Sørkjosen Vadsø a Vardø).

Veřejné prostory jsou použitelné, a tam jsou malý počet obchodů a restaurací v budově terminálu. V opačném případě, hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a poštovní a bankovní služby.

Chcete-li dostat z letiště do centra města Tromsø můžete autobusem nebo taxi – a chcete si půjčit auto na letišti Tromsø, tam jsou 5 mezinárodních půjčovny aut na výběr: Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt.

Nejsou žádné hotely na letišti oblasti, ale nabídka v místě a okolí Tromsø je jinak dobrá a pestrá.