Autopůjčovna Halden

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Halden

Najděte levné autopůjčovny v Halden vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Halden. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Halden

Autopůjčovna Halden
Půjčovna aut Halden

Halden je město s počtem obyvatel 29 797 (2012) obyvateli ležící v Østfold kraji, u ústí Tista Iddefjorden.Obec Hranice na jihu Švédsko, na východě až Aremark, na západě Sarpsborg a Rakkestad na severu.

V toku Halden se nachází Brekke-zámky a plavba je zvláštní zážitek, který jeden pravděpodobně nebude v dohledné době zapomenout. Brekke-zámky jsou nejvyšší zámky v severní Evropě s výškou 27 metrů. Jeden může mít cestu turisté parníkem, kteří jsou 125 rok nebo motorové lodi „Strømsfoss.“

Fredriksten pevnost, která hraje velmi důležitou roli při oslavě spojení se Švédskem v roce 1905, je Haldens hlavní známá značka a nachází se na kopci s výhledem na město. Kolem 200.000 turistů navštíví hrad v létě a pevnost má také krásný park.

Halden je hlavní norský průmyslovým městem s asi 2500 pracovních míst v průmyslu. Zvláště slavný je mlýn pro norské lesní Saugbrugs, nejstarší zpracování dřeva továrna, která je stále v provozu. V 50. letech to bylo jednou za pět obuv Norsko vyrobené v Halden a až do roku 1960 byl známý jako obuv norského hlavního města.Halden také významným přístavem pro dřevozpracující průmysl.

Moss Airport Rygge je 55 km od Halden