Autopůjčovna Švédsko

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Švédsko

Najděte levné autopůjčovny v Švédsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Švédsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Švédsko

Autopůjčovna Švédsko

Půjčovna aut Švédsko

Švédsko je na východní části Skandinávského poloostrova, sousedí Norsko na západ a ve Finsku na severovýchodě.Švédsko má 9.400.000 obyvatel (2011). Země má spojení s Dánskem v jihozápadní přes 16 km dlouhá “Most přes Öresund,” která se skládá z mostu a tunelu zařízení železniční a dálniční mezi Malmö a Kodaní.

Švédsko má námořní hranic Estonsko, Lotyšsko, Polsko, Německo a Rusko, a také má pobřeží s výhledem Skagerrak, Kattegat a Öresund na západě, na pobřeží Baltského moře na jihu a Botnického zálivu a Botnického zálivu na východě.

Velké ostrovy Gotland a Öland v Baltském moři patří i do Švédska.

Švédsko je rozděleno do 3 různých typech terénu: severní švédské Vysočině – tam, kde země je nejvyšší hora Kebnekaise je (2111 m), mezi švédskými nížinách – s některými z největších jezer Švédska – včetně Vänern a Vättern a sørsvenske Highlands a Scania – které jsou většinou zalesněný rovinaté krajině.

Hlavní město Švédska, je Stockholm, který se nachází na východním pobřeží Baltského moře.Stockholm je největší město s přibližně 1,4 milionu obyvatel, a je také ve Švédsku Nejvýznamnější politické a ekonomické centrum. Stockholm má velké nákupní a kulturní zařízení, stejně jako řadu historických památek.

Další velká města ve Švédsku, Göteborg, Malmö, Uppsala, Linköping, Västerås a Örebro.

Země je hlavní letiště je mezinárodní letiště Stockholm – Arlanda, ale Airport Gothenburg – Landvetter, Letiště Stockholm – Skavsta a Malmö Airport má vysokou návštěvnost.

Populární destinace pro pronájem aut

Menu