Autopůjčovna Norrköping

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Norrköping

Najděte levné autopůjčovny v Norrköping vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Norrköping. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Norrköping

Autopůjčovna Norrköping
Půjčovna aut Norrköping

Norrköping je město v kraji Östergötland a Norrköping obce správním centrem v podstatě v Bråviken, která je rameno Baltského moře. Město má populaci 87.247 obyvatel (2010), a nachází se 162 km jihozápadně od Stockholm.

Vzhledem k tomu, velkého textilního průmyslu, město mělo přezdívky jako „švédský Manchester „a dokonce“ Peking „.V roce 1950 bylo celkem 54 továren s 6600 zaměstnanci ve městě. Mnoho továren byly daleko řeka Motala. Krásné staré průmyslové budovy (většinou mezi 1850 a 1910) se poté používají pro jiné účely, včetně muzea práce je zde a městské muzeum.

Centrum je soustředěna kolem Staroměstského náměstí obklopené budovami z roku 1700 – a 1800. Norrköping je ideální město pro bloudit v, Drottningsgatan je město je hlavní ulice, která se táhne od promenády Norra a vlakového nádraží z roku 1866 v Muzeu umění od roku 1946.

Zřícenina hradu Johannisborg od 1613 je další místo, které stojí za návštěvu. V létě zasadil 25.000 kaktusy v Carl Johans parku a tvoří plantáže kaktus.

Kolmårdens Djurpark se nachází 30 km severně od Norrköping. Kromě zoo má akvárium, kde mimo jiné můžete vidět hady, krokodýly a žraloky.

Norrköping Airport se nachází 3 km od centra města Norrköping.