Autopůjčovna Stockholm Skavsta Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stockholm Skavsta Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Stockholm Skavsta Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stockholm Skavsta Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stockholm Skavsta Letiště

Autopůjčovna Stockholm Skavsta Letiště
Půjčovna aut Stockholm Skavsta Letiště

Stockholm Skavsta Airport (NYO), dříve nazývané Nyköping-Oxelösunds Flygplats, který se nachází 7 km od Norrköping a 100 km jižně od Stockholmu.To je považováno za jeden z Stockholm čtyři letiště.K dispozici je kyvadlová doprava mezi letištěm a Stockholmu, a to jak přímé autobusové a autobusy na silnici. K dispozici je také kyvadlová doprava na Norrköping a Linköping. Pět autopůjčoven, které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Sixt, Budget a Hertz.

V roce 2010 navštívil 2.507.772 cestujících, letiště, a to je ve Švédsku je třetí největší letiště.Letiště je hlavní rozbočovač pro Ryanair a nízkonákladovou leteckou společností létající do více než 40 evropských měst. Ostatní letecké společnosti sloužící Stockholm Skavsta Airport je Wizz Air a Gotlandsflyg. V roce 2012 byla dokončena terminálu.

Stockholm Skavsta Airport má dobrý výběr jídel a nápojů, stejně jako duty-free obchody a další nákupní možnosti. Ostatní vybavení patří přepážka s turistickými informacemi a Wi-Fi připojení k internetu (není zdarma). Nově Connect Hotel Skavsta se nachází 75 m od terminálu pro cestující a mají konferenční prostory.