Autopůjčovna Söderhamn

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Söderhamn

Najděte levné autopůjčovny v Söderhamn vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Söderhamn. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Söderhamn

Autopůjčovna Söderhamn
Půjčovna aut Söderhamn

Söderhamn je město a magistrát v Gavleborg východním Švédsku. To se nachází hluboko uvnitř fjordu z Botnického moře zvané Söderhamnsfjärden. Město má 11.761 obyvatel (2010)

Město je proslulé značky je Oscar Borg je malý hrad s bílou věží postavený v roce 1895 na vrcholu kopce v blízkosti města. Věž je postavena jako památka na King Oscar II Švédska, ačkoliv král osobně nikdy navštívil město.

Město bylo založeno v roce 1620 a vyrostl kolem továrny zbraně Söderhamns Gevärsfaktori který otevřel stejný rok a zavřel o 200 let později.Dnes můžete navštívit Borrhuset patřící továrnu a nyní přeměněn na muzeum. Další populární atrakce pro návštěvníky je Söderhamn/F15 Let Museum Air F 15 F, s níž má dobrou sbírku starších letadel.

Existují ještě nějaké dřevěné stavby ve městě, zejména kolem města, který je soustředěna kolem nákupní ulice Köpmangatan a dřevitých Kungsgatan. Ze starších dřevěných staveb je uvedeno možné Eleonora církev 1685 – 1692 a Söderhamns Hall, postavený 1860-69,.

Souostroví se svými 500 ostrovů je dalším lákadlem, které láká návštěvníky každý rok. Zvláště romantické rybářské vesnice Skärså, populární.

Söderhamns letiště je regionální letiště 4 km od centra města Söderhamn. Nejbližší hlavní letiště je Sundsvall Sundsvall Airport, 156 km mimo Söderhamn.