Autopůjčovna Falköping

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Falköping

Najděte levné autopůjčovny v Falköping vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Falköping. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Falköping

Autopůjčovna Falköping
Půjčovna aut Falköping

Falköping je město a sídlo Falköping obce se nachází v jihozápadní Švédsko.Město má 16.350 obyvatel (2010). Nikdy to nebylo hlavní průmyslové město a existoval jako čisté službu pro obec.Ale zemědělství v této oblasti je důležitá, a město má mlékárnu, která vytváří Falbygdens sýr.

Je důležitou železniční křižovatkou a leží, kde se západní páteřní trať mezi Stockholmu a Göteborgu setkání Jönköpingsbanen.

Falköping byl důležitým obchodním a místo setkání již v době kamenné a se stal městem v pozdní 1200 let. St Olofs kostel z 1100s byla významným poutním místem. Tam je výrazný poutní cesta z St Olofs kostela přes zřícenin kláštera Gudhem a Broddetorp do kláštera Varnhem

Zde je 3000 rok starý hřbitov s hroby z doby kamenné do doby železné.

Asi 15 km severně od města leží Dalénmuseet, experimentální muzeum, které ukazuje život vynálezce a laureát Nobelovy ceny Gustaf Dalen se zvukem a obrazem. Gustaf Dalen získal Nobelovu cenu za fyziku 1912. V údolí je více slavný vynález solventilen a je to model muzea.

Nejbližší hlavní letiště je Jönköping Airport 74 km od centra města Falköping.Další hlavní letiště je Trollhättan-Vänersborg Airport 84 km od Falköping.