Autopůjčovna Piteå

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Piteå

Najděte levné autopůjčovny v Piteå vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Piteå. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Piteå

Autopůjčovna Piteå
Půjčovna aut Piteå

Piteå je švédské město a magistrát v severovýchodní Norrbotten Švédsku Nachází se na Pite výstupu älvs v Botnického zálivu.Domov pro 22.913 obyvatel (2010), v obci, která je správním střediskem obce Piteå

Vzhledem ke své poloze na Botnického zálivu je město populární letovisko v létě, což představuje polovinu cestovního ruchu Nordbottens. Piteå Havsbad je rekreační oblast se nachází 10 km na jih a je znám především pro své 5 km dlouhé pláže. K dispozici je také vodní park, velký kemp a činnost centra.

Pokud jde o kulinářské zájmu Piteå je známý pro své pitepalt, parabolu sestávající z bramborového koule s mletým vepřovým masem. Piteå má bohatý kulturní život, a je známý pro festivalu Piteå tanečnice a a směje se, PDOL, které láká národní i mezinárodní umělci posledním červencovém týdnu každý rok.

V roce 1911 otevřel trati Älvsbyn-Piteå železniční a to mělo vést ke zvýšení imigrace. Také v posledních letech, migrace do vesnice a obce. Piteå má tradičně silnou lesní průmysl, a port je také důležité. Obec je významným centrem jak pro výzkum a výrobu energie z obnovitelných zdrojů.

Centrum struktura pochází z pozdní 1600, a je soustředěna kolem náměstí City Hall. Nejstarší stavbou je kostel z roku 1686. V hlavní ulici jsou dvě hlavní nákupní centra.

Nejbližší hlavní letiště je mimo Pitea Luleå Airport se nachází 56 km na sever.