Autopůjčovna Gøteborg Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Göteborg Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Göteborg Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Göteborg Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Göteborg Letiště

Autopůjčovna Gøteborg Letiště
Půjčovna aut Göteborg Letiště

Gothenburg-Landvetter Airport (GOT), Švédsko je druhé největší mezinárodní letiště se nachází 25 km východně od Göteborgu a 40 km od Borås o cestě 40Většina autopůjčoven které nabízejí své služby na letišti jsou Avis, Europcar, Hertz, rozpočet a Sixt. Airport bus je dobrá volba pro ty, kteří se dostat na letiště a Göteborgu. Také době Swebus Express se zastaví na letišti na cestě do a z Göteborgu nebo Stockholm.

Letiště by neměla být zaměňována s druhým letištěm v Göteborgu je Gothenburg City Airport se nachází mimo město. 4.906.556 cestujících navštívil Gothenburg Airport v roce 2011, což představuje nárůst o 20 procent oproti předchozímu roku.Letiště slouží asi 30 destinací a nabízí pravidelné lety do většiny hlavních měst v Evropě. Kromě toho má hodně charterových provoz, a to i do míst mimo Evropu.

200 metrů letišť je umístěno Landvetter Airport hotel s konferenčním zařízením. Letiště nabízí celou řadu kaváren, barů, restaurací a duty free obchody. Má také bezplatné bezdrátové připojení na internet, bankomat, dětské hřiště, meditace a dítě / rodinu.