Autopůjčovna Örebro

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Örebro

Najděte levné autopůjčovny v Örebro vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Örebro. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Örebro

Autopůjčovna Örebro
Půjčovna aut Örebro

Orebro City se nachází ve středním Švédsku v Örebro kraj. Město má 98.237 obyvatel (2005). Örebro je důležitým obchodním a železničním uzlem. Největší a nejznámější turistickou atrakcí ve městě je Örebro Castle od 1570 let. Hrad leží na ostrově v řece Svartån, který protéká městem a vlévá do Hemfjärden v Hjälmaren. Hrad je přístupný veřejnosti a nabízí exponáty, displej a konferenční operace, a kavárna, restaurace a turistická agentura.Dalším historickým mezníkem je St Nicolay kostel z 1200s. Kostel je v gotickém slohu. Nová vodárenská věž houba je další populární turistická atrakce. Můžete si vzít až 50 stop ve vzduchu a získat nádherný výhled na město. Kromě toho, zkušeností centrum Aquanova vodní věž a kavárna.

Existují dobré plavecké podmínky Örebro. Můžete navštívit několik plaveckých oblastí pláží v této oblasti nebo hledat Gustavsvik dobrodružství – tam, kde jsou bazény a tobogány v džungli, jako je životní prostředí. Místo má také velký akvárium.