Autopůjčovna Jonköping

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Jonköping

Najděte levné autopůjčovny v Jonköping vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jonköping. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jonköping

Autopůjčovna Jonköping
Půjčovna aut Jonköping

Jönköping se nachází v jihovýchodní Švédsku, a je správním centrem Jönköping kraj.Město se nachází severně od krajiny Småland – v malebné oblasti – na jižním konci jezera Vättern.

Jönköping má 89.400 obyvatel (2011). Město je důležitým železničním uzlem pro vysokorychlostní vlak – běží na trase GöteborgStockholm.

U jezera Vättern je idylická pláž, která je velmi populární v létě, a to je také atraktivní pro turisty, aby si výlet na jezeru Skärgårdens lodí M / S Nya.

Některé populární atrakce patří Jönköping Městský park s open-air muzea, Sofia kostel z roku 1888 – s 72 m vysokou věží, Match muzeum – se nachází v budově, kde výroba zápalek začala v roce 1840 a skončila v roce 1970, radnice z roku 1699, stejně jako rozhlasové a technické muzeum – velká sbírka rádií z různých epoch.

Město je jinak koncertní sál, pták muzeum, lékárna muzeum a Okresní muzeum – pokud takové můžete vidět umělecké výstavy. To také pracuje John Bauer (1882 – 1918).

Cestující, kteří cestují do Jonkoping s dětmi, doporučujeme návštěvu populární vědy centrum „Science Center“ – který má vzrušující, interaktivní exponáty.Také vodní park „Rosenlundsbadet“ – jak s vlnobitím a tobogány – je velkým lákadlem pro celou rodinu.

Jönköping je jinak množství parků a rekreačních oblastí – včetně Rosenlund „Rosaria“ – což je jedna z nejkrásnějších zahrad švédských růží.

Nejbližší letiště je Jönköping Airport, který se nachází 8 km jihozápadně od města.