Autopůjčovna Skövde

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Skövde

Najděte levné autopůjčovny v Skövde vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Skövde. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Skövde

Autopůjčovna Skövde
Půjčovna aut Skövde

Skövde je město a sídlo Skövde obce v Västra Götaland County v jižním Švédsku. Skövde Nachází se asi 150 km severovýchodně od Gothenburg, mezi dvěma švédskými největších jezer, Vänern a Vättern, a má populaci 34.466 obyvatel (2010).

Skövde historie sahá až do středověku, ale proto, že celé město vyhořelo v roce 1759, s výjimkou skupiny domů s názvem celá kultura parku rezervy, tam je málo, co zbylo. Helens farma se nachází v centru města je chráněno a přeměněn na muzeum. Další klíčové lokality jsou Hertig Johan náměstí, kde bazilika Heleny.

Město má dobré nákupní možnosti, a největší nákupní centrum je obchod s 40 obchodů a restaurací se nachází na náměstí Hertig Johan.

Volvo je největší zaměstnavatelé a má dlouhou tradici v Skövde. Středisko je známé pro výrobu těch průmyslových vznětových motorů na světě. A Volvo nadšenci mohou mít velkou radost a navštívit Volvo v Skövde Industrial stejně jako pohled Volvo vývoj a historie také ukazuje industrializace Švédsko od 1850 až po současnost.

Skövde letiště je asi 10 mil od Skovde, ale v současné době neexistuje žádná jiná letadlo hit. Nejbližší je Jönköping Airport se nachází asi 90 km na jih.