Autopůjčovna Stockholm Arlanda Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stockholm Arlanda Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Stockholm Arlanda Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stockholm Arlanda Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stockholm Arlanda Letiště

Autopůjčovna Stockholm Arlanda Letiště
Půjčovna aut Stockholm Arlanda Letiště

Stockholm Arlanda Airport (ARN) se nachází 42 km severně od Stockholmu. Arlanda Express je nejrychlejší způsob, jak se dostat mezi Stockholmem a letištěm. To také sloužilo jak dlouho-vzdálenosti a dojíždějící, a letiště. Většina autopůjčoven, které nabízejí své služby na letišti v rozpočtu, Sixt, Europcar, Hertz a Avis.

V roce 2011 19.068.812 cestujících navštívil Stockholm Arlanda Airport, což je nárůst o tři miliony cestujících za dva roky. Přibližně dvě třetiny cestujících do zahraničí. Letiště je ve Švédsku je největší a třetí největší v severských zemích.Kodaň je nejpopulárnější destinací, následuje Oslo a Londýnem.Má celkem pět různých terminálů, z nichž jeden je pro charterové lety, a tam jsou kyvadlové autobusy mezi terminály. Stockholm má čtyři letiště, Arlanda, Bromma, Skavsta a Västerås, ale SAS slouží pouze Arlanda.

Dostupnost služby na letiště Arlanda, je velmi dobrá. Existuje více než 40 prodejen potravin a nápojů, letištní reklamní pro 150 obchodů, včetně duty-free obchodech. Letiště má hodovní síně, několik konferenčních zařízení, kapli, lékárnu, kadeřnictví, sprchový kout, VIP salonky, fitness centrum, banka, bezplatné bezdrátové připojení na internet a lékařskou kliniku

Existuje pět hotelů na letišti, mnoho z nich s vynikající konferenční zařízení. Jumbo Stay hotel je postaven jako skutečný jumbo jet a má 27 pokojů pro hosty.