Autopůjčovna Strömstad

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Strömstad

Najděte levné autopůjčovny v Strömstad vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Strömstad. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Strömstad

Autopůjčovna Strømstad
Půjčovna aut Strömstad

Strömstad je město a sídlo obce stejného jména v Västra Götaland County. Nachází se v jihozápadní míle Švédsku 25 jihozápadně od Halden Norsko.Město má 6288 obyvatel (2010).

Původně provincie Bohuslän, kde Strömstad nachází, norské území. Oblast byla převedena do Švédska smlouvě Roskilde 1658.

Město bylo sídlem války švédské proti Dánska-Norsko, a více než jednou, bylo dobyto a dobyl staletí. Válečník král Karl XII Švédska používá město jako základna pro jeho kampaň proti Norsku v 1716-1718.

Koster souostroví je také oblíbenou turistickou destinací, která může být dosaženo lodí z Strömstad. Náklady se skládá ze dvou hlavních ostrovů, severní Koster a Sydkoster, mnoho menších, neobydlených ostrůvků, a představuje Koster moře Národní park. Město je také známé pro jeho přístavu.

Strömstads průmysl je z velké části založena na cestovním ruchu a přeshraniční obchod z Norska. Přes nízkou hustotou obyvatel města má dvě systembolog (alkoholickými nápoji) a jeden z největších skandinávských nákupních center, Nordby Shopping Center. Sotva Stromstad jen obchod s lihovinami, ale to způsobilo dopravní problémy v blízkosti obchodu. Norů bylo známo, že vytvoření dopravní problémy na Zelený čtvrtek před Velikonocemi, když neexistuje žádný volný den Švédsko.Jako řešení problému stále Systembolaget ve čtvrtek zavřená.

Nejbližší letiště je Moss Airport Rygge je 55 pryč.Gothenburg-Landvetter Airport se nachází asi dvě hodiny na jih.