Autopůjčovna Sandefjord

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sandefjord

Najděte levné autopůjčovny v Sandefjord vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sandefjord. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sandefjord

Autopůjčovna Sandefjord
Půjčovna aut Sandefjord

Granbury je obec v Vestfold kraji – s počtem obyvatel kolem 41.600 (2011). Centrum města se nachází na čele fjordu Sandefjord. S poloostrovy Østerøya a Vesterøya obec má celkovou pobřeží celé 146 km, který spolu se všemi pláže udělat Sandefjord oblíbené turistické a rekreační oblasti.

Sandefjord hraničí na severu Stokke, na západě k Andebu, v jihozápadní k Larvik a východu k fjordu Tønsberg a Tjome.

Sandefjord má velmi starý přístav a byl nabíjecí místo již v roce 1680. Město bylo proslulé lázně a koupaliště poté, co bylo zjištěno v 1837 sirné vody a bahna v oblasti. V roce 1845 bylo město okres, ale vše, co od 1837 obce. Doprava a lov velryb byly hlavní průmysly města – a Sandefjord byla země je vedoucí whaling až lov velryb v Antarktidě skončila v roce 1960.

Tam bylo několik zajímavých archeologické nálezy z doby bronzové a Viking období v obci. Nejznámějším konkrétním zjištěním je Gokstad loď – pozůstatky vikingské lodi, která byl vytěžen v roce 1880. Toto bylo pečlivě zrestaurována a dnes je na Viking Ship Museum v Bygdøy podle Oslo.

Sandefjord je dnes do značné míry jako moderní město. Velký požár v roce 1900 zničil hodně starší architektury. Centrum také stal předmětem rozsáhlé regulace.

Několik památek Sandefjord nejznámějších jsou v nebo v blízkosti aquaparku ve středu města, který je postaven na místě, kde jeden ze starých lázní ležel. Zde najdeme například město mezník – velrybářské Monument (provedena v roce 1961 sochař Knut Steen) a whaling dům. Nedaleko, velrybářské muzeum – které hostí řadu zajímavých výstav pro děti i dospělé. Ve stejné oblasti je také Sandefjord Městské muzeum a Námořní muzeum – a muzeum Wharf, lze navštívit „Gaia“, což je replika Gokstad lodi.

Od Sandefjord jde passasjerfesrje na Strömstad v Švédsku.

Nejbližší letiště je Sandefjord Airport Torp, který se nachází 8 km severovýchodně od města.