Autopůjčovna Larvik

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Larvik

Najděte levné autopůjčovny v Larvik vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Larvik. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Larvik

Autopůjčovna Larvik

Půjčovna aut Larvik

Larvik je město a magistrát v Vestfold. Larvik, Vestfold největší obec, a to jak podle rozlohy a počtu obyvatel, po obecní sloučení v roce 1988. Domov pro 24 422 (2012) obyvatel ve městě.Larvik je jedním z Østlandets hlavní přístavy bilfergeforbindelse na Dánsko.

Největší jediný obchod je rodinný podnik, Treschow-Fritzøe zabývající se především na výrobky ze dřeva, dřevo a kámen průmyslu. V roce 2003 otevřel Fritzøe pivo, které je komplex apartmánů, obchodů a kanceláří. V Larvik je Farris a Farris továrna král Haakon a králem Olav zdrojů.

To se nalézá od osídlení z doby kamenné v oblasti, nejstarší je 10 200 let. Nejstarší obchodování, a to i za nejstarší město Skiringssalkaupang město, která se nachází v kilometrech Viksfjord pět mimo Larvik centra. Musíte žít asi 500 lidí na 800 let.

Nejstarší domy v Larvik City leží na Tollerodden se starým celnice z roku 1712. To je také Larvik kostel z roku 1677 a Laurvig nemocnice od roku 1762. Dalším lákadlem je zámek, který byl postaven v roce 1677 zakladatelem Larvik je, hrabě Ulrik Frederik Gyldenløve.

Larvik je oblíbenou rekreační oblastí a má řadu ubytovacích a stravovacích možností.

Beechwood který je jako rozlehlý park za městem je důležitá známá značka pro město. Larvik také přispěla osobnosti jako Colin Archer, Thor Heyerdahl a Arne Nordheim.

Nejbližší letiště je Stick letiště se nachází přibližně 25 km na sever.

Menu