Autopůjčovna Båtsfjord

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Båtsfjord

Najděte levné autopůjčovny v Båtsfjord vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Båtsfjord. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Båtsfjord

Autopůjčovna Båtsfjord

Půjčovna aut Båtsfjord

Båtsfjord je obec a obecní centrum ve východní Finnmark se nachází na severní straně poloostrova Varanger. Je to jedna z nejsevernějších obcí v Norsku. Båtsfjord mají 2122 (2012) obyvatel, stejně jako všichni obyvatelé žijí v centru.

Existuje několik opuštěných rybářská vesnice v obci dnes používají hlavně pro cestovní ruch, jeden z nich je Makkaur 15km mimo. Nicméně, vzhledem k blízkosti Barentsova moře je hlavní průmysl je stále rybolov a zpracování ryb, a Båtsfjord je jedním z největších rybářských vesnic. Existuje několik továren na zpracování ryb v obci, a to zejména Båtsfjord známý pro jeho výrobu capelin. Na náhorní plošině spusťte soby.

Krajina obce tvoří převážně hory a pláně, nacházejících 400 m. a jde prudce dolů k moři. Krajina Båtsfjord je velmi starý, protože to bylo vytvořeno ještě před ledové. Existuje několik osad a zachycování z doby kamenné.

Mezi zajímavosti patří pták Stauran hory na severní straně zálivu. To je jeden z Norsko Největší hnízdění, zde si můžete vychutnat výhled na moře orly a různé hnízdících mořských ptáků.Vesterelva skončí v Sylte fjordu je dobrá řeka pro ty, kteří rádi lovit lososy. Letošní festival se nazývá Båtsfjord stranou a která se konala minulý týden v červenci, s koncerty a akce. Hurtigruten přístavu v Bisho.

Båtsfjord Airport, dokončena v roce 1999, slouží čtyři denní trasy Widerøe. Vardo a Vadsø Airport se nachází méně než 60 km.

Menu