Autopůjčovna Glomfjord

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Glomfjord

Najděte levné autopůjčovny v Glomfjord vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Glomfjord. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Glomfjord

Autopůjčovna Glomfjord
Půjčovna aut Glomfjord

Glomfjord je vesnička v Meloy obce v Nordland 1193 (2012) obyvatel. Je obklopen vysokými, strmými horami a nachází se na pobřežní cestu v čele 18-kilometrové Glomfjorden jen severně od Svartisen.

Glomfjord Alpine je jedním z největších na severu-ski a byl popsán jako „jeden ze skrytých drahokamů v freeridingu.“ K dispozici je sedačková lanovka na Horní Glomvatnet pod Glombreen na severu, a gondola z Fykanvatnet na východě Dolní Navervatnet. Podle Fykanvatnet mimo centrum města je skála s vytesanými 17 různými řezbami, které jsou 4000, 5000 let staré. V blízkosti Svartisen je lákadlem pro Glomfjorden.

Výroba je důležitým průmyslovým odvětvím pro město, a většina firem se nachází v Glomfjord průmyslový park. Yara vyrábí jako minerální hnojiva a dusičnanu vápenatého a ScanWafer vyrábí křemíkové destičky pro solární panely. Statkraft a také hlavní podnikání v této oblasti.

V září 1942 elektrárny Glomfjord elektrárny aréna pro sabotážní kampaň „Operace Musk Dunder“. Po akci okupaci ga výstavba hliníku závodu v Glomfjord. Tím, skupinu dvanácti sabotérů z Anglie, Kanada a Norsko osm bylo pořízena Němci krátce po operaci, a většina nepřežila válku.V roce 1995, památník, který označuje událost představena na elektrárně.

Bodø Airport je nejbližším letištěm velikosti a nachází se 140 km dále na sever.Mo i Rana letiště je 60 km dále na jih.