Autopůjčovna Hammerfest

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Hammerfest

Najděte levné autopůjčovny v Hammerfest vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Hammerfest. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Hammerfest

Autopůjčovna Hammerfest
Půjčovna aut Hammerfest

Hammerfest je město a magistrát v regionu Finnmark. Hammerfest město má 7119 obyvatel (2012), umístěné na Kvaløya mostem na pevninu. Hammerfest je nejseverněji položené město a nachází se na 70 stupňů severně.

Rybaření je hlavní průmysl ve městě, Hammerfest má dlouhou tradici jako servisní zázemí pro rybářské loďstvo v Barentsově moři. Ropy a zemního plynu operace začaly hrát stále významnější roli v posledních letech. Na Melkøya jen na okraji města, je velký zpracovatelský závod, který zpracovává a ochlazuje plyn z Snøhvit pole.

Hammerfest je přístav pro Hurtigruten a northbound pobřežní parníku přijde Hammerfest každý den v 05.35, přičemž jih dorazí na 11,35. Arctic Kultura, město je nové kulturní centrum, které se nachází na části pozemku starého Findus závodu v Hammerfest. Mnozí přicházejí do města vidět půlnoční slunce si můžete vychutnat až do konce července, ale northernmost město má tak mnohem více bychom měli nechat ujít.

Jednou z atrakcí je sloupec Meridian, postavený v roce 1854 na památku prvního mezinárodního průzkumu, který byl dělán zemské velikosti a tvaru. Meridian je na seznamu UNESCO chráněného kulturního dědictví. Rekonstrukce muzeum ukazuje historii okolní nucené evakuaci a pálení Finnmark a North Troms pod 2 Druhá světová válka a poválečná rekonstrukce. St Michaelův kostel je na světě nejsevernější Catholic Church. Hammerfest má také interaktivní Energy Center.

Hammerfest Airport je na Birds, ca. 30 minut chůze od centra města Hammerfest.