Autopůjčovna Stokmarknes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Stokmarknes

Najděte levné autopůjčovny v Stokmarknes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Stokmarknes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Stokmarknes

Autopůjčovna Stokmarknes
Půjčovna aut Stokmarknes

Stokmarknes je hlavní město v Hadsel obce v Vesterålenu v Nordland. Město má 3198 obyvatel (2012) se nachází na Hadseløya.Národní dálnice 82 absolvování Stokmarknes

Město je známé pro bytí domov pro rychlé trasy. Kromě Hurtigruten ASA má své hlavní sídlo Stokmarknes, je také pobřežní muzeum zde, kde je možné získat dobrou představu o tom, Hurtigruten historie.Norsko je nejznámější turistickou atrakcí a pýcha má historii, která sahá až do 2. 07. 1893, kdy loď DS Vesteraalen poprvé začal úsek Trondheim -Hammerfest.

Kanceláře příliš rychlou cestou spočívá v ctihodné a starobylé prostory BDS Vesteraalens, zatímco pobřežní muzeum se nachází v moderních prostorách na Hurtigruten docích. K muzeu patří i staré pobřežní parník MS „Finnmarken“ z 1956, což je celá loď otevřena pro návštěvníky.

Vesterålens úchvatné scenérie má hodně co nabídnout návštěvníkům. To je místo, kde slavný Troll Fjord v Raftsundet nachází. Vesterålen má malou svítivost a je ideální pro pozorování polární záři. Jednou z hlavních atrakcí je pozorování velryb. Vesterålen se skládá z mnoha malých i velkých ostrovů, a oblast je ideální pro mořský kajak. Idylické ostrovy poskytovat úkryt od oceánu, ale pro ty, kteří chtějí být více vystaveny na vnější stranu Vesterålenu perfektní.

5 km severně od Stokmarknes Langøya je Stokmarknes Airport, Skagen. Je to jeden z nejrušnějších regionálních letišť.