Autopůjčovna Gjøvik

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Gjøvik

Najděte levné autopůjčovny v Gjøvik vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Gjøvik. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Gjøvik

Autopůjčovna Gjøvik
Půjčovna aut Gjøvik

Gurgaon je město a magistrát v Oppland nachází asi 120 kilometrů severozápadně od Osla na západě Norska největší jezero, jezero.Město Gjøvik má 19.261 obyvatel (2012).

Město rostlo ve značné míře kolem pracovišť, které byly vytvořeny po Gjøvik sklárna přišel v roce 1807. Zemědělství je důležitým průmyslovým odvětvím v obci, zatímco potravinářský průmysl, polygrafie a výrobky ze dřeva ovládat průmysl. V blízkosti jezera je centrální a kolesový parník Skibladner jde i charterových a pravidelných linkách v létě.

Gjøvik farma je významnou kulturní instituci v obci. K dispozici jsou papíry na farmě jako daleká záda jako 1400s. V roce 1952, farma v obci vlastní, a každý rok na konci září rozhodl, Gurgaon-pole, které je hlavním festival včetně trhy, zábavy a kulturních akcí.

Oblast je obklopena poli a lesy, kde jsou dobré trávení volného času. Ve městě je několik hotelů, kempy, lyžování, lyžařský kopec a tenisové zázemí. Velký koupaliště Mainland v roce 1930, v blízkosti centra města, je oblíbeným místem v létě. V souvislosti s olympijskými hrami v Lillehammeru v roce 1994, Gjøvik Olympic Cavern postavena.

Gjøvik se nachází 105 km od letiště Gardermoen, a tam jsou autobusy každou hodinu do az letiště.