Autopůjčovna Brønnøysund

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Brønnøysund

Najděte levné autopůjčovny v Brønnøysund vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Brønnøysund. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Brønnøysund

Autopůjčovna Brønnøysund
Půjčovna aut Brønnøysund

Brønnøysund je město ležící v západní Bronnoy obce v jižní Helgeland ve Nordland. Brønnøysund se stal městem v roce 2000 a má 4648 obyvatel (2012). Město je nejjižnější ze severního Norska

Slavný Torghatten městská památka viditelné z Brønnøysund. To trvá asi 20 minut, aby se přijít k charakteristické otvoru. To bylo vytvořeno v době ledové, je 160 m dlouhý, má výšku 35 m, a 20 m široká. Na úpatí hory je Torghatten kemp. Brønnøysund je jinak známý pro umístění většiny státní agentury, která registry jsou pojmenovány podle místa, tedy Brønnøysundregistrene.

Město navštívil Hurtigruten dvakrát denně, jih přišel ve čtyři hodiny odpoledne a northbound právo po půlnoci.Brønnøysund propagován jako „pobřežní město uprostřed Norska.“

Brønnøysund je těžkopádný a dlouhý poloostrov a okolní oblasti označené za pestrou a krásnou souostroví několika ostrovů, ostrůvků a útesů. Jen mimo Toft je norský Akvakultura Centre je návštěvník a vývojové centrum pro Norwegian akvakultury.

Brønnøysund Airport má přímé lety do sedmi různých městech v Norsku.Letiště se nachází v jihovýchodní části Brønnøysund pouhých 5 minut jízdy od centra města.