Autopůjčovna Molde

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Molde

Najděte levné autopůjčovny v Molde vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Molde. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Molde

Autopůjčovna Molde
Půjčovna aut Molde

Molde je město a magistrát v Romsdal More og Romsdal kraji, s 25 849 (2012) obyvatel.Město leží podél severní straně Fannefjord a Molde fjord, a centrum je jen na západ od zásuvky Molde River.

Město je hlavní průmyslové město v Møre og Romsdal. To má také značný jídlo a strojírenský průmysl. Molde je známý pro jeho fotbalový tým, Molde FK.

Molde byla uznána jako turistické destinace v roce 1800, a to bylo, když to bylo přezdíval „město růží“, protože svými nádhernými parky a růžové zahrady. Jeden z více slavných návštěvníků byli německý císař Wilhelm 2 kteří na dovolené v norských fjordech každý rok od pozdního 1800s až do první světové války. Výlety byly vždy doplněny pobytu v Molde.

Molde je známá vyhlídka mohylu, která se nachází 400 m nad mořem, a může být vylezl pěšky na cestu, která vede z centra města. Mezi další zajímavosti patří radnice a socha Rose Maiden, katedrála, Aker Stadion a Romsdal muzeum. Molde je také dobrým výchozím bodem pro návštěvu populární místa Trollstigen a stěnou Troll. Divoké a krásné osm kilometrů dlouhá Atlantic Road snoer mezi ostrovy na moři není daleko od Molde. Z města má výhled na Molde Panorama s jeho 222 vrcholů. Hurtigruten port Molde.

Každý rok v červenci koná na Molde Jazz Festival. Je to jeden z nejdůležitějších jazzových festivalů, a byl navštíven legendami, jako jsou Miles Davis a Bill Evans.

Molde Airport Årø, leží 5 kilometrů východně od centra města.