Autopůjčovna Andenes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Andenes

Najděte levné autopůjčovny v Andenes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Andenes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Andenes

Autopůjčovna Andenes
Půjčovna aut Andenes

Andenes je obec s 2263 obyvateli (2012) ve Andøy obce v Nordland. Nachází se na severním cípu Andøya v Vesterålenu. Andenes je jedním z největších rybářských vesnic v Severní Norsko, s komplexní celoroční rybaření a ryba vyváží.

A 40 metrů vysoký maják z roku 1859 je důležitým mezníkem pro Andenes. Obec je chráněn vlnolamu zařízení, která byla postavena již v letech 1896 a 1905, protože Severního ledového oceánu je silný na.

Krásné scenérie s skalnatých hor a moří dělá Andenes populární Beach Resort se nachází na samém vrcholu Lofoten. Mezi nejoblíbenější atrakce v Andenes je pozorování velryb. V Andendes centru je Whale centrum s expozicí o velrybách a velryby výzkum, výlety a kavárna. To je také Northern Lights centrum. Existuje několik možností ubytování v obou táboření kabin Andenes, a hotely.

V únoru uspořádal Northern Chcete festival s workshopy, koncerty, a to zejména dobré možnosti k vidění na polární záři. Andenes je také organizátorem Rock Rock festivalu proti drogám. Andendes rybolov festival je další populární akce.

V létě je trajektové spojení mezi Andenes a Gryllefjord na Senja. Highway 82 provozuje jih k Risøyhamn a Sortland. Andoya Airport je primárně vojenská, ale i civilní provoz a každodenní přímé lety do Bodø a Tromsø.V létě roku 2012 začal s norskými přímých letů do Oslo.