Autopůjčovna Fagernes

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Fagernes

Najděte levné autopůjčovny v Fagernes vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Fagernes. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Fagernes

Autopůjčovna Fagernes

Půjčovna aut Fagernes

Fagernes je vesnice v severní Aurdal obce v Oppland. Fagernes má 1762 obyvatel (2012), a nachází se v Strondafjorden, přímo v jižní části Norsko.

Místo je významné turistické středisko, v létě iv zimě. Valdres se stala slavnou značkou tradičního norského misky rakfisk, a v listopadu rozhodl norský rakfisk festival, kde je jeden a prodal několik tun rakfisk. Z pozice malé akce, protože to začalo v roce 1990, festival měl tolik jako 25.000 účastníků v roce 2009.

Fagernes kulturní centrum s kombinovaným fázi a kino. Kino byl aktualizován v roce 2010 a nyní má možnost zobrazení 3D film.

Valdres Folk Museum se nachází na Storøya v Strondafjorden je jedním z největších skanzenu. Kromě mnoha historických budov existují velké sbírky stříbra, nástroje, oblečení a lovecké zbraně. Lidová hudba Jørn Otvor festival v muzeu každoročně. To bylo jít od roku 1960 a je země je nejstarší lidová hudební festival.

Z Fagernes je veřejná doprava na místech, jako je Oslo, Gol, Gudbrandsdalen Jotunheimen a na západní pobřeží obecně. Od svého založení v roce 1906 a až do roku 1991 byl Fagernes Valdres železnice terminus. Nyní je obchod se suvenýry ve starém nádraží, a to bylo upravenými pro pěší a cyklostezka na staré železniční trati.

Na kopci severně od obce je Fagernes letiště, Leirin. Zde jsou denní přímé lety do a ze Oslo.

Menu