Autopůjčovna Sortland

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Sortland

Najděte levné autopůjčovny v Sortland vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Sortland. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Sortland

Autopůjčovna Sortland
Půjčovna aut Sortland

Sortland je město a magistrát a regionální centrum Vesterålenu v Nordland.

Obec se nachází asi Sortland průlivu a zahrnuje západní část Hinnøya a východní část Langøya. Živé 4797 obyvatel (2012) ve městě.

Sortland je mladé město, od roku 1997. Chcete-li dát celkový dojem byl nápad „modré město na průliv,“ městské budovy byly malovány v odstínech modré, byl propuštěn. Literární dekorace „písmo na modrém“ je důležitou součástí projektu. Ve spolupráci s autorem Lars Christensen Saabye, mládeže od Vesterålenu účastnil ve snaze dát do básní slov a textů na modré fasády. Ale myšlenka je kontroverzní, a zatím jen málo budov malované v odstínech modré.

Vesterålen je známá pro své přírodní krásy s divokým moři, vysokých hor, hlubokých fjordů a nespočet ostrovů, a příroda je nejčastější lákadlem pro ty, kteří navštíví Sortland. Sortland Marka je pěkná pěší zóně v létě iv zimě. Jennestad staré obchodování je krásná molo s staromódní obchodu, který se nachází 8 km severně od centra města Sortland

Sortland je přístav pro Hurtigruten. Southbound hovor na 12:30 a northbound na 03,00. Jeden z nejpopulárnějších turistických atrakcí v okolí patří pozorování velryb, může na těchto výletech zažijí oba kosatky, keporkaků, ploutev velryby a orly.

Nejbližší letiště je letiště pro Sortland v Skagen v Stokmarknes, 23 km od centra města Sortland. Větší letiště Harstad / Narvik letiště v Evenes je asi dvě a půl hodiny jízdy autem.