Autopůjčovna Haugesund

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Haugesund

Najděte levné autopůjčovny v Haugesund vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Haugesund. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Haugesund

Autopůjčovna Haugesund
Půjčovna aut Haugesund

Haugesund je město a malá obec v Rogaland. Město má 44 524 (2012) obyvatel, a také ostrovy Hasseløy a Risøy a její části Norheim Karmoy patří do města.

Haugesund má mřížku ulic datovat se od doby, kdy bylo město založeno v roce 1854.Centrum má dobře zachovalé dřevěné stavby, kouzelné uličky a trávník. Město má mnoho nočních klubů a skvělých restaurací, které nabízejí jak tradiční moře a mořské plody a mezinárodní kuchyni. Haugesund je známý pro dva festivaly. Jedním z nich je festival, který každoročně uděluje prestižní Amanda Cena. Na druhé straně je Sildajazzen koná v polovině srpna.

Město bylo najednou třetí největší obchodník loďstva v Norsku, a tam bylo mnoho velkých společností, které zde zanechaly své stopy na město. Město je výrazná růžová radnice z roku 1931 byl dar od vlastníka lodi Knut Knutsen OAS a jeho manželky Alžběty.

Rybolov a doprava je stále důležitým ekonomickým motorem Haugesund. Místo bylo již uvedeno v sáze Harald Fairhair, ale nejprve se stal významným v roce 1700 jako rybářský přístav. Hlavní atrakcí v Haugesund Harald Haugen, postavený v roce 1872 na památku Haralda Fairhair sbíral Norsko v 872 Harald měl být pohřben tady.

Haugesund Airport se nachází na Karmoy 14 km mimo město.