Autopůjčovna Bergen Letiště

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Bergen Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bergen Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bergen Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bergen Letiště

Autopůjčovna Bergen Letiště
Půjčovna aut Bergen Letiště

Bergen Airport Flesland (BGO) se nachází 20 km jižně od města Bergen, Norsko je druhé největší letiště. Byl postaven v roce 1955 av současné době je asi 5 milionů cestujících ročně.Britský cestovní magazín hlasovali pro pár lety Bergen Airport v kategorii „Nejlepší letiště v Evropě.“

Aktuální terminál byl otevřen v roce 1988, ale to je již naplánována významné rozšíření v příštích letech. Starý terminál je nyní vrtulník terminál ropných operací v Severním moři.

Z letiště Bergen Flesland je to, že kromě rozsáhlé vnitrostátní dopravy, také pravidelné lety do 51 destinací v Evropě – provozuje asi 15 různých leteckých společností.

Komunikace mezi letištěm a centrem Bergenu je dobrý. Je možné si vybrat z letištního autobusu, pravidelné autobusem nebo taxíkem. Chcete-li si půjčit auto v Los Angeles, mají řadu mezinárodních autopůjčovnách své kanceláře na letišti – včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt.

Také jsou veřejná zařízení dobře vyvinuté na letiště Bergen – s několika obchody a stánky, stejně jako řada restaurací / kaváren a barů. Tam jsou také výborné konferenční zařízení, bezplatné bezdrátové připojení k internetu a několik bankomaty v budovách terminálu.

V těsné blízkosti terminálu je také velký, moderní hotel – Clarion Hotel Bergen Airport.