Autopůjčovna Florø

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Florø

Najděte levné autopůjčovny v Florø vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Florø. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Florø

Autopůjčovna Florø
Půjčovna aut Florø

Floro je město v Flora, Sunnfjord v hrabství kraji. Floro se nachází na špičce ostrova půdy Flor mezi Botnafjorden a Solheim fjordy, a je Norsko západní město.Má 8642 (2012) obyvatel.

Floro byl původně vytvořen v roce 1860 z důvodu dobře sledě v těchto vodách, a byopprettelsen byly stanoveny od nejvyšší úrovně Parlamentu. Floro nejprve získal status jako mořský přístav, je to město s omezenými právy. Vzhledem k tomu, Floro byl plánován jako město a ne budovat postupně, takže mnoho norských měst, je uliční síť navržena jako město. Beach Road je zaneprázdněn a příjemný nákupní ulice a po rekonstrukci v posledních letech to bylo dlážděné. Obec je opakovaně zvolen nejkrásnější černošské čtvrti v zemi a byl oceněn jako „trvale udržitelných měst ocenění“ v roce 1998.

Podniků ve Společenství, jsou exportně orientované, hlavní průmysly jsou rybářské průmysly obou rybolovu a zemědělství, loďařství a sektoru služeb. Floro je také důležité dodavatelské základny v ropném průmyslu a má dobře propracovaný port. Floro je jedním z přístavů k Hurtigruten.

Pobřežní muzeum v kraji se nachází ve městě Floro. Muzeum nejen v posledních přírodních a kulturních podmínek podél pobřeží, ale i současné kultury.

Floro Airport se nachází 2 km severovýchodně od města.