Autopůjčovna Drammen

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Drammen

Najděte levné autopůjčovny v Drammen vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Drammen. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Drammen

Autopůjčovna Drammen
Půjčovna aut Drammen

Drammen je město a magistrát v Buskerud asi 40 km jihozápadně od Osla. Nachází kde se řeka vlévá do Drammen v Fjord Drammen, a je často nazývána „River City Drammen.“ Drammen má 101.995 (2012) obyvatel.

Je to průmysl řeziva a řeka Drammen tvořila základ pro město. Jak brzy jako 1200s rozložil řezivo obchod se zeměmi, které Dánsko a Nizozemsko.V časném 1900s tam bylo dřevěné výrobky v určitém příjmu éry a podílely téměř všechny z celkové hodnoty vývozu. Utover70 století, většina průmyslu zavřel.

Drammen se v posledních letech prošla zásadní transformací. Zejména kolem řeky byl puset up, a město získala dobrou noční život s venkovním restaurací a kaváren.Drammen řeka byla dlouhá velmi znečištěná, ale poté, co byla vyčištěna, to se nyní stalo dobrým Salmon River. Na jihu a severu Drammen je velké lesní plochy s vodou vhodnou k rybolovu a venkovní aktivity.

Drammensbadet je největší vodní park s devíti různých bazénem. Mezi další zajímavosti patří vyhlídka spirálu top se zvláštním spirály tunelu a na hlavním náměstí Bragernes čtverečních, kde se nachází Bragernes neo-gotický kostel sv. Město má vlastní divadlo a muzeum.

Drammen je důležitým železničním uzlem v Norsku, jak Sørlandsbanen, Vestfold a Bergen železnice prochází městem.Drammen je terminus linky Drammen. Také rychlík sloužící Drammen.

Nejbližší hlavní letiště je Torp Airport se nachází asi 80 km na jih.Gardermoen Airport je 90 km na severovýchod.