Autopůjčovna Lillehammer

Porovnej více než 1600 autopůjčoven

Zaručeně nízké ceny autopůjčoven

Porovnáváme více než 1600 autopůjčoven, abychom pro tebe našli nejnižší ceny

Značky se zárukou kvality

Porovnej ceny všech známých půjčoven aut včetně Avis, Sixt, Hertz a Europcar.

Neomezený počet najetých kilometrů a pojištění

Většina destinací zahrnuje pojištění a neomezený počet najetých kilometrů

Žádné skryté náklady nebo poplatky

Ze zásady nikdy nepřidáváme poplatky za kreditní karty ani jiné skryté náklady

Zrušení nebo úprava je zdarma

Zrušení zdarma až 48 hodin před plánovaným časem vyzvednutí. Neúčtujeme si žádné dodatečné poplatky.

Jsme vždy k dispozici

Pokud narazíš na jakýkoliv problém, náš zákaznický servis je vždy k dispozici

Půjčovna aut Lillehammer

Najděte levné autopůjčovny v Lillehammer vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lillehammer. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lillehammer

Autopůjčovna Lillehammer
Půjčovna aut Lillehammer

Lillehammer je město a magistrát jih Gudbrandsdalen v Oppland severní konec jezera. Město Lillehammer má 20.857 obyvatel (2012). Lillehammer je také nazýván „dølabyen.“

Lillehammer má hodně co nabídnout svým návštěvníkům. Rd je promenáda s obchody 125 známých jako nejdelší město ulice, s dvoupodlažní dřevěný dům postavený v roce 1800. Strand Shopping Mall se nachází přímo u jezera a E6 v Lillehammeru.

Maihaugen je největším muzeem v Norsku mimo Oslo.Zde je open air muzeum s expozicemi více než 200 budov a restaurací. Maihaugen je otevřen po celý rok a nabízí zážitky pro lidi všech věkových kategorií. Zde můžete získat pohled Gudbrandsdalens starověké kultury a tradic.

Vzhledem k tomu, ze všech rodinných farem Lillehammer je rájem pro děti. Lilleputthammer Lillehammer je miniaturní, 15 km mimo město. To je také Hunderfossen, která je jedním z největších norských turistických atrakcí s více než 250.000 návštěvníků každý léto. Norský Troll park, kde magie a dobrodružství tématem je plný úžasných zážitků.

V roce 1994 Lillehammer hostil olympijské hry, a mnoho rostlin jsou populární v zimě. Jedním z nich je Hafjell Resort je jedním z nejlepších středisek s 13 výtahů. Hory Nordseter a Sjusjøen nabízí nepřeberné množství aktivit pro volný čas a rekreaci

Město je severní terminus „Skibladner“.

Oslo Airport se nachází 145 km na jih.